EuroTier 2018. Komfortowa i bezpieczna drabina samoblokująca

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Remigiusz Kryszewski | redakcja@agropolska.pl
04-12-2018,17:10 Aktualizacja: 03-12-2018,21:20
A A A
Drabina paszowa typu headlocks firmy Ing. Bräuer Stalltechnik cechuje się komfortem i bezpieczeństwem użytkowania. Podczas EuroTier została nagrodzona srebrnym medalem za innowacje.
 
Konwencjonalne drabiny samoblokujące często nie zapewniają wystarczającej przestrzeni zwłaszcza w dolnej części wygrodzenia. Utrudnia to pobieranie paszy przez zwierzęta oraz uniemożliwia ich uwolnienie w razie pośliźnięcia się i przewrócenia.
 
EuroTier, Hanower, targi, innowacje

EuroTier 2018. Innowacje w doju krów

Elektroniczny system pomiaru mleka Nedap Smart Flow oraz system sterowania dojarnią karuzelową Dairymaster Mission Control. To produkty, które podczas targów EuroTier zdobyły srebrne medale za innowacyjność.   Nedap Smart Flow...
Urządzenie austriackiej firmy Ing. Bräuer Stalltechnik cechuje się tym, że pozioma pozycja wahliwego pręta jest przesunięta, dzięki czemu uzyskano znacznie większy otwór bezpieczeństwa na całej wysokości i przyjazną dla zwierząt szerokość otwarcia wynoszącą 36 cm. 
 
Oprócz swobodnego dostępu umożliwia to również znacznie większą swobodę ruchów krowy podczas karmienia oraz łatwiejsze uwolnienie zablokowanych krów przez rolnika. 
 
W pozycji zamkniętej szerokość między rurami drabiny zmniejsza się do 21 cm, co umożliwia bezpieczną obsługę zwierząt.
 
 
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Poniedziałek, 10 grudnia Godz:
Imieniny: Bogdana, Julii