Minikowo zaprasza na Agro-Tech. Atrakcji nie zabraknie

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
01-07-2022,11:30 Aktualizacja: 01-07-2022,11:39
A A A

W sobotę i niedzielę Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza na Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe Agro-Tech, Kujawsko-Pomorskie Dni Pola, Ogólnopolską Wystawę Bydła Hodowlanego i Regionalną Kujawsko-Pomorską Wystawę Zwierząt Hodowlanych.

Agro-Tech odbędzie się już po raz 44. To impreza stawiająca na nowatorskie rozwiązania przydatne w rolnictwie. Większą część terenu wystawowego zajmie tradycyjnie technika rolnicza.

Tysiące rolników podczas Krajowych Dni Pola w Minikowie

Zmniejszenie obostrzeń epidemicznych i bardzo dobra pogoda przyczyniły się do świetnej frekwencji podczas tegorocznych Krajowych Dni Pola w Minikowie (woj. kujawsko-pomorskie). Dwudniowa impreza połączona z targami Agro-Tech oraz pokazem zwierząt...

Oprócz wystawców ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych, zapoznać się będzie można z ofertą firm zajmujących się budownictwem inwentarskim, odnawialnymi źródłami energii, mechanizacją produkcji zwierzęcej, usługami dla rolnictwa. Wystawcy z całej Polski i z zagranicy zaprezentują wiele ciekawych nowości.

Dni Pola to z kolei unikalne w skali kraju wydarzenie, którego głównym celem jest prezentacja na 11 ha powierzchni 500 odmian roślin uprawnych, nawożenia, technologii uprawy i sposobów wdrażania innowacji w uprawie roślin.

Podczas wystaw hodowlanych (ogólnopolskiej i regionalnej) indywidualni rolnicy i renomowane ośrodki z całego kraju zaprezentują natomiast najbardziej wartościowe zwierzęta, które ocenione przez komisję sędziowską. Firmy hodowlane i genetyczne zaoferują gospodarzom materiał biologiczny najwyższej jakości, firmy paszowe przedstawią optymalne programy żywieniowe oraz bogatą ofertę mieszanek i koncentratów oraz premiksów dla różnych kategorii zwierząt.

W programie minikowskiej imprezy są ponadto: Dzień Pola Krajowej Grupy Spożywczej S.A., Dzień Pola w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie; podsumowanie konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne"; wręczenie wyróżnień nagrodzonym hodowcom zwierząt; wręczenie wyróżnień wystawcom za prezentacje oferty targowej oraz możliwość zakupu roślin, produktów pszczelarskich, wyrobów rękodzielniczych i produktów spożywczych prosto od producenta.
 

  • Informacje dotyczące nowości na rynku maszyn rolniczych znajdziesz w "Rolniczym Przeglądzie Technicznym". ZAPRENUMERUJ
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu