Międzynarodowe Forum Mleczarskie przed nami

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Remigiusz Kryszewski | redakcja@agropolska.pl
18-04-2019,9:20 Aktualizacja: 18-04-2019,9:18
A A A
Największe wydarzenie branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się na początku września w Serocku w woj. mazowieckim. Głównym jego tematem będzie sytuacja na krajowym, unijnym i światowym rynku mleka, zmiany prawne w handlu artykułami mlecznymi oraz wpływ Brexitu na sektor mleczarski.
 
Międzynarodowe Forum Mleczarskie odbędzie się już po raz 17, w dniach 4-6 września w hotelu Narvil w Serocku. Wydarzenie to ma swoją rangę i na stałe wpisało się w kalendarz wszystkich, którzy interesują się sektorem mleczarskim.
 
mleko, bez GMO, certyfikat, bydło mleczne

Polska Izba Mleka wnioskuje o zatwierdzenie znaku jakości "Bez GMO"

Polska Izba Mleka (PIM) chce zwiększyć zaufanie konsumentów do mleka, zwłaszcza tego produkowanego w Polsce oraz wesprzeć działania branży mleczarskiej. W związku z tym opracowała Standard Certyfikacji Systemów Zarządzania Jakością i...
W tegorocznej edycji forum będzie można spotkać się z przedstawicielami władz krajowych i unijnych. Wśród gości znajdzie się między innymi Sekretarz Generalny Europejskiego Stowarzyszenia Mleczarzy - EDA, Prezes Zarządu Innowacji Przemysłu Mleczarskiego -IIPM, Sekretarz Generalny Copa-Cogeca, Sekretarz Generalny Eucolait, Europejskiego Stowarzyszenia Handlu Produktami Mleczarskimi.
 
Formuła imprezy daje możliwość podzielenia się doświadczeniami z reprezentantami największych zakładów mleczarskich w kraju i na świecie, stwarza szansę poznania opinii ekspertów i specjalistów branży mleczarskiej prelekcje wygłoszą m.in. David Richmond, Janusz Turowski, Jana Sutenko, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
 
W czasie trzydniowego forum zostaną omówione tematy dotyczące sytuacji na krajowym, unijnym i światowym rynku mleka. Zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania na rynku mleczarskim oraz omówione zmiany prawne w handlu artykułami mlecznymi.
 
Prelegenci poruszą również temat Brexitu i jego wpływu na sektor mleczarski, a także roli kobiet w branży. 
 
Honorowym patronem wydarzenia została Polska Izba Mleka. Więcej informacji na temat forum znajdziesz TUTAJ
 

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Aktualne wydanie
Hoduj z głową świnie 3/2021

Hoduj z głową świnie:

-Posłuchaj, co mają do powiedzenia

-Kształtowanie odporności poprzez żywienie

-Lepszy dobrostan to krótszy tucz

PRENUMERATA


 

Aktualne wydanie
Hoduj z głową bydło 4/2021

Hoduj z głową bydło:

-Mleko będzie drożeć?

-Energia z mleka i słońca

-Dobry GPS z żyta, czyli jaki?

-Kiszonki w żywieniu cieląt

-Jak zadbać o rozród krów?

PRENUMERATA