Agrotech 2020. Znamy nową datę targów

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
13-03-2020,11:50 Aktualizacja: 13-03-2020,12:00
A A A

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech w Targach Kielce odbędą się w dniach 19-21 czerwca. W stolicy woj. świętokrzyskiego swoją ofertę mają zaprezentować światowi oraz polscy liderzy rynku.

Impreza, która od 26 lat inauguruje sezon rolniczy w kraju pierwotnie zaplanowana była na 13-15 marca. W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa została jednak odwołana.

Agrotech, Kielce, SARS-CoV-2, targi Agrotech odwołane

Organizatorzy targów Agrotech poniosą milionowe straty

Ze względu na epidemię koronawirusa, 9 marca zapadła decyzja o zmianie terminu organizacji tegorocznych Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las-Expo. - W...

- W trosce o bezpieczeństwo naszych gości, wystawców, zwiedzających, pracowników Targów Kielce oraz mieszkańców regionu, w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, po konsultacji z wojewodą świętokrzyskim Zbigniewem Koniuszem oraz prezydentem Kielc Bogdanem Wentą podjęliśmy decyzję o zmianie terminu Agrotechu - poinformował Andrzej Mochoń, prezes zarządu targów Kielce.

Organizatorzy zapewniają, że w czerwcu dołożą wszelkich starań, aby targi zorganizowane w nowym terminie były równie atrakcyjne. W Kielcach ma zostać zaprezentowanych wiele nowości z branży.

Podobnie jak w ubiegłym roku na Agrotech mają zjechać również blogerzy i youtuberzy rolniczy.

W marcu udział w wydarzeniu potwierdziło 700 wystawców. Wystawa miała zająć 65 tys. metrów kwadratowych w 11 pawilonach wystawienniczych, w tym w 4 mobilnych halach. W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 75 tys. osób. 
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj