Zarejestruj się i weź udział w eliminacjach okręgowych XLII edycji OWiUR

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
01-03-2018,8:00 Aktualizacja: 02-03-2018,0:39
A A A

1 marca wystartował system elektronicznej rejestracji uczestników, którzy zakwalifikowali się do etapu okręgowego XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Żeby uczestniczyć w zmaganiach, każdy uczeń musi się wcześniej zarejestrować za pośrednictwem dostępnego formularza.

Uwaga! Tylko zarejestrowani uczestnicy (rejestracja trwa od 1 marca do 5 kwietnia włącznie) będą mogli wystartować w eliminacjach okręgowych, które odbędą się w dniach 20-21 kwietnia. Rejestracja jest konieczna, aby otrzymać numer uczestnika.

OWiUR, olimpiada, eliminacje szkolne, etap szkolny XLII edycji OWiUR

Podsumowanie eliminacji szkolnych XLII edycji OWiUR

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach przedstawił wstępne podsumowanie eliminacji szkolnych XLII edycji zmagań, które odbyły się w dniach 26-27...
W razie problemów z rejestracją, prosimy o kontakt mailowy:

Rejestrować można się do 5 kwietnia tutaj

Kluczowe daty dotyczące XLII edycji OWiUR:

  • 26-27 października 2017 - Eliminacje szkolne
  • 20-21 kwietnia 2018 - Eliminacje okręgowe
  • 7-8 czerwca 2018 - Eliminacje centralne

Eliminacje centralne XLII edycji OWiUR odbędą się na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Ministerstwo Środowiska.

Patronem medialnym XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych jest Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu APRA, a także multiportal agropolska.pl. Organizatorem zmagań jest Komitet Główny OWiUR przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

  • Nie czekaj, działaj. Zarejestruj się już teraz i weź udział w etapie okręgowym
Poleć
Udostępnij
Skomentuj