Studenci będą mogli odbywać praktyki i staże. Na najlepszych czekają etaty

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
31-05-2019,14:20 Aktualizacja: 31-05-2019,14:30
A A A

Firma Goodvalley Polska (wcześniej Poldanor i Prime Food) podpisała ważną umowę z Politechniką Koszalińską. Dokument dotyczy realizacji praktyk zawodowych przez studentów oraz płatnych staży w zakładach i gospodarstwach należących do firmy.

W imieniu uczelni umowę podpisał rektor Politechniki Koszalińskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Bohdal i dziekan Wydziału Mechanicznego PK prof. dr hab. inż. Błażej Bałasz. Firmę Goodvalley reprezentował Paweł Nowak.

zerowy ślad węglowy, certyfikat Goodvalley, Tom Axelgaard, Grzegorz Brodziak,Goodvalley

Goodvalley z prestiżowym certyfikatem

Grupa Goodvalley (wcześniej Poldanor i Prime Food) z Przechlewa w woj. pomorskim może się pochwalić unikalnym na skalę krajową certyfikatem niezależnej organizacji TÜV. Certyfikat "zerowy ślad węglowy" (ang. corporate carbon...
- Interesuje nas długofalowa współpraca, która przyniesie korzyści zarówno Goodvalley, jak i studentom oraz samej politechnice - mówi Grzegorz Brodziak, dyrektor zarządzający Goodvalley Polska, który nie ukrywa, że firma czeka na dobrze wykształconych specjalistów.

Brodziak wyjaśnia, że duże znaczenie ma bliskość Koszalina, który znajduje się niespełna 100 km od Przechlewa (woj. pomorskie), gdzie swoją siedzibę ma Goodvalley Polska.

Firma od lat współpracuje z kilkunastoma uczelniami w kraju. - To są różne zakresy współpracy, całe spektrum specjalności - wyjaśnia Brodziak.

Goodvalley to firma z duńskim rodowodem. Oprócz naszego kraju, placówki grupy mieszczą się także w Danii, Rosji i na Ukrainie. Łącznie firma zatrudnia 2,5 tys. osób, uprawia 28 tys. hektarów ziemi i sprzedaje rocznie ponad 1,3 mln świń.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj