Podczas Agrotech swoją ofertę prezentuje ponad 700 firm

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
18-03-2017,9:05 Aktualizacja: 18-03-2017,20:34
A A A

700 firm z 17 krajów świata, najbardziej utytułowane ciągniki, i tysiące maszyn rolniczych zgromadzonych w 11 halach Targów Kielce na 63 tysiącach metrów kwadratowych - te dane robią wrażenie.

- W Polsce odbywa się rocznie ponad 150 wydarzeń targowych branży rolniczej. Tym bardziej cieszy nas fakt, że kielecki Agrotech to ulubione targi polskich rolników. Sam czekam z zainteresowaniem, co przywiozą wystawcy w każdym roku - mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.

Agrotech, Kielce, targi w Kielcach, targi Agrotech 2017, Agrotech 2017

Targi Agrotech 2017 w Kielcach rozpoczęte

W piątek wystartowała 23. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech.  Impreza, która co roku przyciąga kilkadziesiąt tysięcy osób, jest najważniejszym wydarzeniem tego typu w sezonie wiosennym w naszym...
Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel, który wziął udział w inauguracji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech w piątek podkreślał, że priorytetem dla Polski w 2017 roku będzie Algieria.

Podczas targów zostało podpisane porozumienie o ustanowieniu spółki join venture pomiędzy polskim Ursusem, a algierską firmą Karmag Industrie.      

W ciągu 23 lat kielecki Agrotech awansował do miana największej polskiej wystawy rolniczej organizowanej w halach. Obecnie to również największe targi spośród wszystkich wydarzeń branżowych organizowanych w halach.

Międzynarodowej rangi dodają tegorocznym targom delegacje zagraniczne z Algierii, Konga, Serbii, Holandii, Ukrainy oraz Finlandii. Wśród delegacji algierskiej i kongijskiej są ministrowie tamtejszych rządów.
 
Kompleksowa wystawa w Kielcach obejmuje ciągniki, maszyny rolnicze, urządzenia, akcesoria przydatne w gospodarstwach, nawozy, pasze, nasiona i sadzonki oraz wiele innych.

New Holland T7.165 S

New Holland T7.165 S debiutuje w Polsce

Podczas zbliżających się targów Agrotech (17-19 marca) w Kielcach firma z lego niebieskiego liścia pokaże po raz pierwszy w naszym kraju ciągnik z oznaczeniem T7.165 S. Model ten stanowi ofertę dla klientów szukających uboższej wersji...
Nie brakuje w tym roku premier -  firma Deutz Fahr przywiozła na Agrotech aż cztery - wśród nich nowe modele serii 6 - w tym ciągnik RC Shift, który otrzymał tytuł Tactor of The Year 2017 w kategorii Best Design.

Na swoim stoisku Case IH zaskakuje zwiedzających czarnym Optum 300 CVX zdobywcą tytułu Tractor of the Year 2017. Marka John Deere zaprezentuje nowości przystosowane szczególnie do potrzeb gospodarstw rodzinnych – taki jest ciągnik serii 5R oraz prasa zwijająca serii 800. Ale na stoisku wyjątkową atrakcję stanowi symulator pracy kombajnem, z której mogą skorzystać zwiedzający w czasie trzech dni targowych.

Polski Ursus przedstawia z dumą Ursusa C395 Power, nawiązującego do tradycyjnej linii marki i kultowej serii C. Popularny brand NewHolland prezentuje nowość – ciągnik T7.165 S o dłuższym rozstawie osi oraz ciągnik T5.120 nagrodzony w konkursie Tractor of The Year w kategorii Best utility. Perełkę ekspozycji stanowi ciągnik zabytkowy – Lanz Buldog z 1924 roku, który można obejrzeć na stoisku firmy Dziekan.

[WIDEO] W inauguracji Agrotech uczestniczył minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel

Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie RPT
5/2024

Amazone Crop Care Tour

Poczciwy poznaniak sieje pszenicę jarą

Wynajem krótkoterminowy ciągników Claas

Trendy i rozwiązania techniczne rolnictwa cyfrowego

 PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT