Mazurskie AGRO SHOW już w weekend

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
04-02-2019,10:40 Aktualizacja: 04-02-2019,10:50
A A A

W najbliższy weekend (9-10 lutego) w Ostródzie odbędzie się piąta edycja wystawy Mazurskie AGRO SHOW. Podobnie jak poprzednich latach podczas imprezy zostaną zaprezentowane najnowsze maszyny i urządzenie rolnicze.

Impreza powstała z myślą o rolnikach z północno-wschodniej Polski. Jest doskonałym miejscem nie tylko do zapoznania się z kompleksową ofertą maszyn, ale również do dokonania zakupów tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu.

Ostróda, Agroforum, Procam, Horsch, nowoczesne rolnictwo, Arena Expo Ostróda

Agroforum Procam i Horsch w Ostródzie. Rozmawiali o przyszłości rolnictwa

18 stycznia w ostródzkiej Expo Arenie odbyła się pierwsza edycja konferencji Agroforum, która przyciągnęła kilkuset rolników nie tylko z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, ale również z Mazowsza, Podlasia,...

- Wystawa cały czas się rozwija. Od samego początku z edycji na edycję notujemy wzrost liczby firm wystawiających się i wynajętej powierzchni wystawienniczej - mówi Michał Spaczyński wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

- Ubiegłoroczna wystawa odbyła się w największych halach obiektu Expo Mazury i pomieściła stoiska 230 firm. Jest to rekordowy wynik i lepszy od poprzedniego o niemal 10 procent. Piąta edycja pod tym względem też zanosi się na rekordową. Rok temu wystawę odwiedziło 41 336 osób - dodaje.  

Agro Show w Ostródzie to nie tylko wystawa maszyn i urządzeń rolniczych. Swoje oferty zaprezentują także firmy nasienne, przedsiębiorstwa nawozowe, prasa branżowa, organizacje rolnicze oraz inne podmioty i instytucje związane z branżą. Na wystawie punkty doradcze wystawią ministerstwo rolnictwa oraz agencje rządowe.

Wstęp na wystawę, parkingi oraz katalogi wystawy będą bezpłatne. Impreza dla odwiedzających będzie czynna w godzinach 9-17.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj