Mazurskie Agro Show 2016

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | plocki@rpt.pl
30-01-2016,11:00 Aktualizacja: 13-02-2016,14:02
A A A

Od 13 do 14 lutego 2016 roku na terenie kompleksu wystawienniczego w Ostródzie odbędzie się wystawa maszyn rolniczych Mazurskie Agro Show. To druga edycja tych targów, które w zeszłym roku nazywały się Arena Agro.

Jak informuje Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych - organizator wystawy w Ostródzie - nowa nazwa imprezy bezpośrednio nawiązuje do cyklu cieszących się uznaniem w branży Międzynarodowych Wystaw Rolniczych Agro Show i Zielone Agro Show.

Ubiegłoroczna wystawa okazałą się wielkim sukcesem. Na powierzchni ponad 10 000 m2 swoją ofertę przedstawiło ponad 100 wystawców reprezentujących blisko 150 polskich i zagranicznych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Wystawę odwiedziło blisko 19 000 zwiedzających.

- Nasza pozytywna ocena ubiegłorocznej wystawy w dużej mierze opiera się na opiniach wystawców, które zostały przez nich do nas skierowane w trakcie jak i już po wystawie. Wynika z nich jednoznacznie, że wystawa w województwie warmińsko – mazurskim jest potrzebna. Bardzo duża ilość zwiedzających jest tego najlepszym dowodem. W opinii wystawców byli to konkretni klienci, którzy przyjechali na wystawę z określonymi potrzebami szukając konkretnych rozwiązań. Odpowiednia jest również pora, czyli termin przed sezonem, kiedy rolnicy mają nieco więcej czasu i na spokojnie mogą zapoznać się z ofertami dealerów czy dokonać zakupów przed rozpoczęciem prac w polu - mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Agro Show przyciąga jak magnes. Tysiące rolników w Bednarach

21 września o godz. 13 zakończyła się trwająca cztery dni 17. Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show, która uznawana jest za rolnicze wydarzenie roku. Wystawa plenerowa organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń...

W komunikacie prasowym PIGMiUR czytamy, że formuła wystawy sprawdziła się w zeszłym roku, dlatego w obecnej edycji organizator nie przewiduje rewolucyjnych zmian. Nadal będzie to wystawa głównie nastawiona na dilerów maszyn i urządzeń rolniczych z regionu północno-wschodniej Polski. Na plus zmienią się możliwości ekspozycji ofert. Dzięki temu, że w obiekcie Expo Arena do dyspozycji jest nowa, większa hala, oddana do użytku wiosną 2015 roku, wystawa odbędzie się na większej powierzchni, przez co warunki dla wystawców i zwiedzających będą jeszcze bardziej komfortowe. Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych tak jak w przypadku innych organizowanych przez siebie imprez przygotowała program dofinansowania przyjazdów grupowych, co oznacza, że grupy zorganizowane mogą liczyć na zwrot części kosztów związanych z podróżą. Szczegóły zamieszczone są na stronie www.agroshow.pl.

Będzie to jedyna tak kompleksowa wystawa rolnicza organizowana w 2016 toku w województwie warmińsko-mazurskim. Na Wystawie obecni będą wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu – zaprezentują oni rolnikom swoją najnowszą ofertę w przede dniu nowego sezonu. W sumie oferty zaprezentuje blisko 150 wystawców.

Targi Mazurskie Agro Show będzie czynne w godz. 9:00-17:00. PIGMIUR zapewnia wstęp wolny dla zwiedzających, bezpłatny parking i katalog wystawy. Grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę.

Aktualności dotyczące Wystawy można znaleźć TUTAJ.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj