Kubota pokaże w pracy uprawówkę

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | plocki@rpt.pl
31-08-2016,14:30 Aktualizacja: 31-08-2016,14:23
A A A
Kubota Tractor Show kojarzy się z pokazami japońskich ciągników tej marki. Jednak rozpoczynająca się 10 września jesienna edycja poświęcona będzie również maszynom uprawowym Kubota.  Zaplanowano je u takich dilerów jak: Agromat, Agromix, ABC Rol, Cemarol i Pilar-Tech.
 
Jak czytamy w komunikacie prasowym, podczas jesiennej odsłony Kubota Tractor Show zobaczymy więc pomarańczowe ciągniki z pługami, agregatami, bronami i opryskiwaczami. Niewątpliwie największą atrakcją będą jednak najnowsze traktory z serii M7001 – najmocniejsze i najwydajniejsze konstrukcje w ofercie japońskiego producenta, o mocy od 130 do 170 KM. Producent zapewnia, że traktory te spełniają najbardziej rygorystyczne normy czystości spalin, przy zachowaniu dużej mocy i niskiego zużycia paliwa. Oprócz najnowszej serii ciągników nie zabraknie również maszyn dobrze już znanych rolnikom i z powodzeniem użytkowanych w gospodarstwach uprawowych – ciągników z serii M oraz MGX, czyli traktorów o mocach od 66 do 140 KM.
 
Test Kuboty M9960

Kubota M9960 - test RPT

"Japończyk z krwi i kości"- tak można określić w zasadzie każdy ciągnik marki Kubota, gdyż niemal wszystkie ich podzespoły (95%) pochodzą od tego producenta. Dzięki jednemu rodowodowi, rolnik zyskuje pewnego rodzaju wartość dodaną....
 
- Z racji poszerzenia oferty o ciągniki dużej mocy postanowiliśmy zorganizować Kubota Tractor Show pokazujący jak sprawują się nasze maszyny w pracach typowo uprawowych. Nowe traktory z serii M7001 dzięki magistrali Isobus oferują szerokie możliwości współpracy z wieloma wymagającymi maszynami towarzyszącymi. Będzie to doskonała okazja do zaprezentowania pełnego spektrum możliwości, jakie oferujemy obecnie w segmencie uprawowym – mówi Andrzej Sosiński, Menedżer ds. Marketingu marki Kubota.
 
Oprócz szansy zapoznania się z japońskimi maszynami, podczas cyklu spotkań Kubota Tractor Show goście będą mieli możliwość ich przetestowania. Dla odwiedzających przygotowane zostaną ponadto upominki oraz poczęstunek.
 
Terminy nadchodzących pokazów oraz ich lokalizacje można znaleźć TUTAJ
Poleć
Udostępnij
Skomentuj