Agroserwis to serwis na medal

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | plocki@rpt.pl
10-08-2015,18:40 Aktualizacja: 10-08-2015,18:36
A A A

Dobiegła końca czwarta edycja konkursu „Serwis na Medal”. Tegorocznym zwycięzcą została firma Agroserwis z Nowej Wsi k. Pasłęka.

Po pierwszym etapie konkursu, który polegał na wypełnieniu i przesłaniu ankiet konkursowych, komisja podsumowała wyniki i wyłoniła finalistów. Następnie na początku lipca br. jury konkursowe ruszyło w Polskę, aby przeprowadzić wizytacje i dokonać oceny serwisów w kilku obszarach działalności. Zwracano uwagę na organizację zakładu, jego wyposażenie, wygląd, estetykę oraz profesjonalizm pracowników i jakość obsługi klienta. Nie bez znaczenia były; współpraca ze szkołami zawodowymi, dbałość o warunki bhp i p.poż. i ochrona środowiska, zamierzenia inwestycyjne, - cele i misja społeczna firmy. Bardzo duże znaczenie miały również wiedza i umiejętności pracowników sprawdzane w teście kompetencji.

Serwis na medal 2015 - zwycięzcy

Po zakończeniu wizytacji komisja podsumowała punkty za ankietę i ocenę bezpośrednią serwisów. Na tej podstawie w tegorocznej edycji konkursu zwyciężyła firma Agroserwis Sp. z o. o. z Nowej Wsi k. Pasłęka. Drugie miejsce zajęło Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Perkoz Sp. z o. o., z Brodnicy, a trzecie firma Primator Henryk Kraszewski z Czyżewa.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, na przestrzeni czterech edycji konkursowych widać, że zdecydowanie wzrasta poziom zakładów serwisowych zarówno pod względem bazy i wyposażenia, ale również kompetencji pracowników. Dużą wagę przykłada się do systematycznego szkolenia personelu, pozostając otwartym na ciągłe zmiany rynkowe. Ważnym czynnikiem wizerunku firmy jest estetyka zakładu i warunki przyjęcia klientów. Cieszy fakt wzrostu dbałości firm o warunki bhp i p. pożarowe oraz ochronę środowiska. Rozwiązano między innymi problem zagospodarowania zużytych olejów, inwestując w instalacje spalania i ogrzewania hal.

Agro Show 2015 - rozstrzygnięcie

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi podczas tegorocznej edycji wystawy AGRO SHOW, w pierwszym jej dniu, w piątek 18 września 2015 roku o godz. 11.30.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni nagrodami pieniężnymi: 15.000 zł za pierwsze miejsce, 10.000 zł za drugie i 5.000 zł za trzecie miejsce.

Poleć
Udostępnij
KDK GARZYN 2023 - ZOBACZ RELACJĘ!