Nadchodzące wydarzenia

Konferencja pt. „Perspektywy chowu i hodowli bydła mięsnego na Warmii i Mazurach” on-line 2022

Data rozpoczęcia: 2022-04-05
Data zakończenia: 2022-04-05
Miejscowość: On-line
Organizator: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza 5 kwietnia  2022 roku na webinarium pt. „Perspektywy chowu i hodowli bydła mięsnego na Warmii i Mazurach”, które odbędzie się o godz. 09:00.

Webinarium skierowane jest do rolników, hodowców bydła mięsnego, przedstawicieli administracji publicznej, przedstawicieli doradztwa rolniczego, nauki i samorządu rolniczego.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać rejestracji klikając w link: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSe2Nnmc.../viewform i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany w formularzu adres e-mail, w dniu webinarium zostanie przesłany link z dostępem do spotkania.

Dodatkowych informacji udziela:

  • Sylwia Walesieniuk, tel. kom. 665 880 978, e-mail:

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie wmodr.pl

KSIĄŻKI WARTE POLECENIA:

Sygnały indyków    Pakiet książek: Sygnały racic + Rozród   Pakiet książek: Sygnały kur nieśnych + Sygnały brojlerów   Zalecenia żywieniowe i wartość pokarmowa pasz dla drobiu

Pakiet książek: Wiosenne odchwaszczanie zbóż+Odchwaszczanie rzepaku+kukurydzy+Jesienne odchwaszczanie zbóż   Krzem w nawożeniu roślin rolniczych   Co przed, a co po? – działanie następcze herbicydów   Dokrzewiaj, skracaj i modeluj łan - antywylegacze