Nadchodzące wydarzenia

Konferencja pn. „Współpraca i innowacja drogą do sukcesu w farmerskiej produkcji sera” w Minikowie 2018

Data rozpoczęcia: 2018-10-16
Data zakończenia: 2018-10-16
Miejscowość: Minikowo
Organizator: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
Województwo: kujawsko-pomorskie

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza 16 października 2018 roku na konferencję pn. „Współpraca i innowacja drogą do sukcesu w farmerskiej produkcji sera”, która odbędzie się w godzinach od 9:00-15:30 w sali konferencyjnej KPODR przy hotelu Gęsia Dolina w Minikowie.

Jest to konferencja podsumowująca dotychczasowe działania realizowane w ramach projektu „Wspieranie procesu tworzenia partnerstw na rzecz innowacji w serowarstwie”.

Celem spotkania jest podniesienie poziomu wiedzy uczestników z zakresu: organizacyjnych aspektów tworzenia partnerstw w obszarze produkcji rolniczej i małym przetwórstwie, krótkich łańcuchów dostaw, produktu regionalnego jako wartości ekonomicznej, tradycji serowarskich województwa kujawsko-pomorskiego, wymagań higienicznych i sanitarnych w farmerskiej produkcji sera, marketingu i komercjalizacji produktów regionalnych.

Organizator zaprasza mieszkańców obszarów wiejskich z województwa kujawsko-pomorskiego: rolników i producentów rolnych, osoby działające w sektorze rolno-przetwórczym, członków organizacji i stowarzyszeń, przedstawicieli LGD oraz doradców rolnych.

Osoba odpowiedzialna:

  • Beata Chełminiak 723 692 545, 52 386 72 13,

Program, karta zgłoszeniowa oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.kpodr.pl