Zwłoki w rowie melioracyjnym. Jak zginął starszy mężczyzna

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (dk) | redakcja@agropolska.pl
09-11-2018,12:35 Aktualizacja: 09-11-2018,12:53
A A A

W rowie między stawami hodowlanymi w miejscowości Kolonia Zamek (pow. janowski, woj. lubelskie) znaleziono zwłoki mężczyzny. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 78-latka.

Zgłoszenie w tej sprawie dotarło do policjantów 8 listopada przed godz. 10. "Mężczyzna pracujący przy odławianiu ryb poinformował, że w rowie melioracyjnym pomiędzy stawami znajdują się zwłoki. Policjanci, którzy dojechali na miejsce potwierdzili to" - relacjonuje Komenda Powiatowa Policji w Janowie Lubelskiem.

stawy rybackie, utonięcie w stawie, kulików, powiat zamojski, Dorota Krukowska-Bubiło

Strażacy wydobyli ciało z wody. 50-latek utonął w stawie rybackim

Do tragicznego wypadku doszło na terenie stawów rybackich w miejscowości Kulików (pow. zamojski, woj. lubelskie). W wodzie życie stracił 50-letni mieszkaniec Zamościa. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że w czasie, gdy mężczyzna,...

Na miejsce wezwano do pomocy strażaków. Po wyciągnięciu ciała z wody okazało się, że jest to 78-letni mieszkaniec powiatu janowskiego.

Według ustaleń śledczych, dzień wcześniej wyjechał z domu rowerem i nie wrócił na noc. W pobliżu miejsca znalezienia zwłok natknięto się na rower mężczyzny.

"Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora zostanie wykonana sekcja zwłok" - podaje janowska KPP.

Przypomnijmy, ze zaledwie dwa dni wcześniej na terenie stawów rybackich w miejscowości Kulików (pow. zamojski, woj. lubelskie) utonął 50-letni mieszkaniec Zamościa, który pływając po zbiorniku łódką łowił ryby.
 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Sobota, 17 listopada Godz:
Imieniny: Samueli, Grzegorza, Elżbiety