Ważne wydarzenie – II Ogólnopolski Kongres Techniki Rolniczej

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: redakcja@agropolska.pl
22-03-2024,10:40 Aktualizacja: 27-03-2024,11:13
A A A

10 kwietnia 2024 r. w Hotelu Poznański w Luboniu odbędzie się II Ogólnopolski Kongres Techniki Rolniczej. Tegoroczna edycja nosi tytuł: „Opony Rolnicze – dobór i eksploatacja” i koncentruje się na ekonomicznych aspektach użytkowania opon w ciągnikach i maszynach rolniczych.

Zgromadzeni na Kongresie eksperci skupią się na ekonomice i optymalizacji rozwiązań w zakresie doboru opon, pokażą ich konstrukcje i cechy jezdne, wpływ na glebę oraz możliwości zastosowań wpływające na oszczędności w gospodarstwie. W osobnym panelu zaprezentowane zostaną tendencje na europejskim rynku ciągników rolniczych. Otwarte też zostanie pole do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami opon.

Organizatorem Kongresu jest redakcja miesięcznika „Rolniczy Przegląd Techniczny”, współorganizatorem Polski Związek Pracodawców-Usługodawców Rolnych, a partnerem głównym holenderski producent opon Vredestein. Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia br. w Luboniu koło Poznania. Udział w Kongresie Techniki Rolniczej to wielka szansa, aby dowiedzieć się, jak osiągać lepsze wyniki finansowe z prowadzonej działalności rolniczej i usługowej.

Zapraszamy do uczestnictwa w Kongresie (udział bezpłatny). Szczegółowe informacje oraz rejestracja znajdują się na stronie www.kongrestechnikirolniczej.pl

 

Poleć
Udostępnij
Aktualne wydanie RPT
4/2024

Polska premiera siewnika Amazone Precea TCC 9000

Tendencje na światowym rynku techniki rolniczej

Jak powstał agregat do pasowej uprawy konopi?

John Deere współpracuje ze SpaceX

 PRENUMERATA (płatność elektroniczna) RPT

 

9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu