Dilerzy Case IH oraz Steyr z nowym wsparciem

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
04-03-2020,10:55 Aktualizacja: 04-03-2020,17:40
A A A
Commercial Business Units (CBU) to nowo wyodrębnione zespoły w strukturach Case IH oraz Steyr, które będą odpowiedzialne za współpracę z poszczególnymi grupami dilerów. Ma to usprawnić przepływ informacji i udoskonalić współpracę pomiędzy wspomnianymi markami, a firmami zajmującymi się dystrybucją ich sprzętu.
 
- Nowy porządek organizacyjny to jeszcze lepszy kontakt marki z jej dilerami, a co za tym idzie jeszcze bardziej precyzyjne zrozumienie potrzeb klienta. Projektując nasze działania skupiamy się na ciągłym ulepszaniu jakości obsługi klienta, redefiniując w tym celu funkcjonowanie firmy na wielu płaszczyznach. Wierzymy, że zmiany wniosą nową jakość w obsłudze naszych dilerów, a w efekcie klientów obu marek - mówi Piotr Szewczuk, Business Director Poland.
 
Na czele jednostek CBU znajdą się liderzy, koordynujący procesy zachodzące w kontakcie marek z siecią dilerską. Niezależnie od nowopowstałych CBU, w strukturze organizacyjnej polskiego oddziału pozostaje bez zmian i na dotychczasowych zasadach kierowany przez Tomasza Dembińskiego zespół marketingu. Stworzenie odrębnych CBU ułatwi organizacji efektywne wdrażanie nowych strategii marek Case IH oraz Steyr.

Na czele jednostek znajdą się liderzy, koordynujący procesy zachodzące w kontakcie marek z siecią dilerską.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement