Cynkomet z oddziałem w Suwałkach

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
11-12-2018,9:45 Aktualizacja: 14-12-2018,9:13
A A A

Cynkomet z Czarnej Białostockiej otworzył punkt w Suwałkach, gdzie będzie sprzedawać swoje maszyny rolnicze i przyjmować zlecenia na usługę cynkowania elementów metalowych.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom okolicznych rolników, ułatwiając im dostęp zarówno do naszych maszyn rolniczych, jak i do usługi cynkowania, bez potrzeby odwiedzania firmy w Czarnej Białostockiej, czy też w Wyszkowie. Chcemy być bliżej klienta, jednocześnie rozszerzając swoją sieć sprzedaży – mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Cynkometu.
 
Przyczepa Cynkomet T-104/7

Burtowa 12-tonówka z Cynkometu

Cynkomet z Czarnej Białostockiej wprowadza na rynek przyczepę dwuosiową z wywrotem trójstronnym T-104/7 o ładowności 12 ton. To hybryda dwóch innych przyczep Cynkometu - 14-tonowej i 9-tonowej.   - Przyczepy dwuosiowe pomimo...
 
 
Jak czytamy w komunikacie prasowym, na placu magazynowym o powierzchni ponad 1000 m2  można obejrzeć najnowsze maszyny Cynkometu, skorzystać z fachowego doradztwa, a także dokonać zakupu. Z kolei osoby zainteresowane usługą cynkowania mogą dostarczyć do punktu konstrukcje stalowe, które chcą zabezpieczyć przed korozją za pomocą cynkowania ogniowego w jednym, z dwóch oddziałów Cynkometu - w Wyszkowie lub Czarnej Białostockiej. Punkt został zorganizowany głównie z myślą o osobach fizycznych, ale korzystać z niego mogą także firmy.
 
- Punkt wyposażony jest w odpowiedni sprzęt - najazdową wagę samochodową i wózek widłowy, w biurze można dopełnić wszystkich formalności, a nasza flota transportowa zawiezie elementy przeznaczone do cynkowania do naszych cynkowni i - po zabezpieczeniu - odwiezie je z powrotem. Dowożąc materiał do naszego punktu w Suwałkach, klient zaoszczędzi czas i pieniądze, otrzyma gwarancję ceny, terminu i jakości wykonania usługi, a w dłuższej perspektywie także różnego rodzaju promocje – mówi Andrzej Mantur, kierownik sprzedaży i marketingu Cynkometu.
 
Cynkomet specjalizuje się w produkcji rozrzutników i roztrząsaczy obornika, przyczep oraz skrzyń zawieszanych. Firma posiada trzy cynkownie ogniowe, o długości wanny 13 i 9 m oraz cynkownię ogniową wirową. Obecnie Cynkomet zatrudnia około 250 pracowników w Czarnej Białostockiej oraz w oddziale w Wyszkowie. Firma działa na rynkach krajowym i zagranicznym – jest obecna w niemal wszystkich krajach europejskich (poza Hiszpanią, Portugalią i Francją), a także w Algierii, Mołdawii i Kanadzie. Ostatnią, największą i przełomową inwestycją Cynkometu jest warte 22,4 mln zł Centrum Badawczo-Rozwojowego Technologii Rolniczych Cynkometu.
 
Poleć
Udostępnij