Sprawdź, kto był najlepszy w okręgu warszawskim

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
25-04-2017,10:05 Aktualizacja: 23-10-2017,8:40
A A A

192 uczniów wzięło udział w eliminacjach okręgowych XLI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, które 21 kwietnia odbyły się w Warszawie. Na eliminacje centralne pojedzie kilkudziesięciu najlepszych uczestników.

Podczas uroczystości podsumowującej zmagania podkreślano, że tegoroczny półfinał, który tradycyjnie odbywał się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego był bardzo udany. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą, o czym świadczy punktacja uzyskana przez najlepszych uczniów.

Poniżej prezentujemy nazwiska osób, które w każdym bloku uzyskały najwyższą punktację. Kolorem zaznaczone są punktacje, które pozwolą wziąć udział w czerwcowym finale OWiUR w Kijanach (Lubelskie).

Produkcja roślinna:

SUMA punktów Nazwisko i imię Szkoła
88,5 Burek Patryk ZSR-T Zwoleń
84,0 Grubalski Łukasz ZS CKR Studzieniec
84,0 Łąpieś Jakub ZS CKR Zduńska Dąbrowa
81,0 Jasek Albert ZSR Lututów
80,5 Dałek Mateusz ZS CKR Zduńska Dąbrowa
79,5 Olszewski Jakub ZS CKR Zduńska Dąbrowa
75,5 Muras Marek ZSP RCKUiP Łowicz
67,0 Wiśniewski Radosław ZS Płock

Produkcja zwierzęca:

SUMA punktów Nazwisko i imię Szkoła
87,0 Nabiałek Krzysztof ZS CKR Dobryszyce
87,0 Milewski Szymon ZS CKR Studzieniec
86,0 Sasiński Michał ZS Płock
85,0 Goszczyński Michał ZS Płock
83,0 Leśnik Bartłomiej ZSR Lututów
83,0 Ulatowski Piotr ZSP RCKUiP Łowicz
79,0 Majchrzak Piotr ZSP RCKUiP Łowicz
75,0 Baliński Szymon ZS CKR Zduńska Dąbrowa
74,0 Rosiak Damian ZSR-T Zwoleń
73,0 Brożyna Damian ZSR Sędziejowice

Ogrodnictwo:

SUMA punktów Nazwisko i imię Szkoła
98,0 Grochowski Jarosław ZS RCKU Sochaczew
96,5 Osiak Karol CKZiU Nowa Wieś
89,0 Korzeniewski Krzysztof ZS nr 39 Warszawa
85,5 Grzelak Arkadiusz Tadeusz CEO Szczecin
82,0 Kaczor Tobiasz ZS Opatówek
79,0 Rosiak Karolina ZSZ nr 1 Skierniewice
79,0 Zbądzki Jakub ZSZ nr 1 Skierniewice
78,5 Bojar Mateusz ZSZ Opole Lubelskie
78,0 Kawecki Daniel ZS RCKU Sochaczew
75,0 Wyrzykowski Adam ZS RCKU Piaseczno

Architektura krajobrazu:

SUMA punktów Nazwisko i imię Szkoła
94,2 Rosińska Ewelina ZS CKR Widzew
90,0 Banasiak Justyna ZS CKR Zduńska Dąbrowa
90,0 Rypalska Aleksandra ZS CKR Widzew
88,6 Dudek Kinga ZSR Czarnocin
84,2 Jędrejek Iga ZSAiGŻ Radom
84,0 Lewandowski Dariusz ZS CKR Mieczysławów
83,0 Gałęziewski Tomasz ZSZ nr 1 Skierniewice
81,0 Matuszczak Marlena ZS CKR Dobryszyce
80,2 Siudak Zuzanna ZS CKR Dobryszyce
79,4 Józwiak Wiktoria Patrycja ZS CKR Zduńska Dąbrowa

Mechanizacja rolnictwa:

SUMA punktów Nazwisko i imię Szkoła
94,0 Zroślak Mateusz ZS Teresin
92,0 Tokarski Wojciech ZSAiGŻ Radom
91,0 Bogusz Jakub ZSP RCKUiP Łowicz
91,0 Stępień Rafał ZS CKR Dobryszyce
90,0 Kozłowski Tomasz Jan ZSP Jasieniec
86,0 Pawlak Dominik Krzysztof ZSR Lututów
83,0 Cymerman Szymon ZS RCKU Wojsławice
83,0 Miller Damian Jacek ZS CKR Widzew
82,0 Maciejewski Bartłomiej ZS CKR Studzieniec
81,0 Puton Piotr ZSR-T Zwoleń

Technologia żywności:

SUMA punktów Nazwisko i imię Szkoła
109,0 Baran Magdalena ZSP Nawojowa
107,0 Choińska Aleksandra VLO Kraków
103,0 Swarbuła Aleksandra ZSP Tomaszów Maz.
99,0 Guzek Joanna ZSP RCKUiP Łowicz
98,0 Krzysztof Kyć ZSG nr 2 Kraków
97,0 Grudzień Monika ZSSiH Radom
97,0 Kałuski Jan ZSG Warszawa
88,0 Jóźwiak Karolina ZSG Łódź
82,0 Jankowski Dominik ZSG Warszawa
82,0 Śliwińska Martyna ZSG Łódź

Gastronomia:

SUMA punktów Nazwisko i imię Szkoła
109,0 Siczek Patryk ZSSiH Radom
102,0 Floriańczyk Łukasz ZSG Warszawa
101,0 Jesiołowska Angelika ZS RCKU Sochaczew
98,0 Dalach Klaudia ZSAiGŻ Radom
97,0 Chachuła Kamil ZS CKR Widzew
96,5 Wierzba Piotr ZSG-H Warszawa
94,5 Serafin Andrzej ZSP Szydłów
94,5 Walędziak Anna ZSP RCKUiP Łowicz
93,0 Sobkiewicz Jakub ZSG Łódź
92,5 Kucharska Natalia ZS nr 1 Bratoszewice

Agrobiznes:

SUMA punktów Nazwisko i imię Szkoła
96,0 Kruk Juliusz Aleksander V LO Kraków
93,0 Guzik Jan V LO Kraków
91,5 Szymaś Sandra Dominika TIŚiA Poznań
83,5 Kozłowski Paweł Krzysztof ZS CKR Zduńska Dąbrowa
81,0 Kostaniak Maciej ZSP Jasieniec
77,0 Płuska Natalia Dominika ZSP RCKUiP Łowicz
66,0 Drążkiewicz Łukasz Adrian ZSP Jasieniec
65,0 Kacprzak Szczepan ZS CKR Zduńska Dąbrowa
62,0 Chudziak Paweł ZS Objezierze
58,0 Jagura Karol Piotr ZSP RCKUiP Łowicz
56,0 Woźniak Paulina Barbara ZSR Lututów
55,0 Majkut Mateusz ZSR-B Leszno
51,0 Maryniak Kamil Jan ZSP nr 2 Kępno
45,0 Lesiak Marlena ZSP RCKUiP Łowicz

Leśnictwo:

SUMA punktów Nazwisko i imię Szkoła
91,0 Koziński Kamil TL Warcino
86,0 Bożek Piotr ZSL Zagnańsk
85,0 Fikus Dawid TL Warcino
84,0 Gawin Michał ZSL Zagnańsk
83,0 Gruszewski Paweł TL Białowieża
81,0 Mirgos Michał ZSL Zagnańsk
78,0 Ropiak Piotr ZSL Ruciane-Nida
75,0 Stachelek Adrian ZSL Ruciane-Nida
69,0 Abramczyk Daniel TL Białowieża
63,0 Żuk Mateusz TL Białowieża

Weterynaria:

SUMA punktów Nazwisko i imię Szkoła
105,0 Barszczewski Konrad ZS Mińsk Mazowiecki
104,0 Wójkowski Krystian ZS CKR Zduńska Dąbrowa
98,0 Sianko Anna ZSWiO nr 7 Łomża
97,0 Masłowska Karolina ZSWiO nr 7 Łomża
92,0 Stańczyk Michał ZS CKR Zduńska Dąbrowa
92,0 Romas Adam ZS CKP Bujny
91,0 Malaczewska Małgorzata ZSAiGŻ Radom
91,0 Zaręba Paulina ZS CKP Bujny
89,0 Wider Filip ZSR CK Białystok
88,0 Krasna Dorota ZS Mińsk Mazowiecki

 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj