Nadchodzące wydarzenia

"Mistrzowie Pola – praktyczne wydarzenie-demonstracja maszyn rolniczych" w Długie Stare 2021

Data rozpoczęcia: 2021-09-10
Data zakończenia: 2021-09-10
Miejscowość: Długie Stare
Organizator: InConventus Group Sp. z o.o.
Województwo: wielkopolskie
Ulica i numer: Wiosenna 5

InConventus Group Sp. z o.o. zaprasza 10 września 2021 roku na wydarzenie pt. „Mistrzowie Pola – praktyczne wydarzenie-demonstracja maszyn rolniczych”, które odbędzie się w gospodarstwie Przedsiębiorstwa Rolnego Długie Stare (Leszno, Wielkopolska).

Mistrzowie Pola to wyjątkowe polowe wydarzenie–demonstracja maszyn rolniczych stosowanych do uprawy gleby oraz prezentacja poletek demonstracyjnych z kukurydzą na ziarno.

Wydarzenie Mistrzowie Pola 2021 umożliwia bezpieczne spotkania z rolnikami z całego kraju i skupiające wszystkie maszyny do uprawy ziemi w jednym miejscu! Odmiany kukurydzy na ziarno i swoje systemy ochrony roślin oraz nawożenia zaprezentują firmy: Sumi Agro, Napena, Corteva (Pioneer), Bayer (Dekalb) oraz Florahumus.

Demonstracja odbędzie się w siedmiu strefach:

  • pługi i agregaty do głębokiej uprawy;
  • siewniki i agregaty do uprawy pasowej;
  • opryskiwacze i rozrzutniki;
  • brony i kultywatory;
  • kombajny, przystawki, przyczepy przeładunkowe do zboża, ciężarówki do przewozu zboża i mulczery;
  • hybrydy kukurydzy na ziarno;
  • powierzchnia wystawiennicza i jazda testowa off road.

Oprócz części polowej, organizowanej na polu Długie Stare Sp. z o.o. w okolicach Leszna, odbędzie się również część wirtualna poprzez agro platformę edukacyjną AgriMasterClass.com

AgriMasterClass.com to platforma, gdzie eksperci oraz firmy z branży rolniczej publikują profesjonalne szkolenia i nawiązują kontakt z setkami uczestników. Z kolei Pokazy Mistrzów Pola dają gwarancję wygodnej formy spotkań na żywo, aby móc zaprezentować produkty i technologie.

Wydarzenie odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym poprzez zapewnioną przestrzeń i dezynfekcję oraz obowiązkową rejestrację uczestników. Przypominamy o obowiązkowym zasłanianiu ust i nosa. Liczba uczestników ograniczona do 150 osób.

Organizator zaprasza do rejestracji: field-champs.com