Nadchodzące wydarzenia

#MASTER2018 Maszyny Rolnicze - Przetestuj i kup w Białej Podlaskiej 2018

Data rozpoczęcia: 2018-05-20
Data zakończenia: 2018-05-20
Miejscowość: Biała Podlaska
Organizator: MASTER Płodowscy i wspólnicy spółka jawna
Województwo: lubelskie
Ulica i numer: Poprzeczna 21A

MASTER Płodowscy i wspólnicy spółka jawna zaprasza 20 maja 2018 roku na imprezę pn. „#MASTER2018 Maszyny Rolnicze - Przetestuj i kup”.

WYSTAWY I POKAZÓW PRACY: CIĄGNIKÓW, ŁADOWAREK, HAL, MASZYN ROLNICZYCH, ZIELONKOWYCH, SADOWNICZYCH, LEŚNYCH, NWENTARSKICH, KOMUNALNYCH, OGRODNICZYCH ORAZ ŚRODKÓW ROLNICZO– TECHNICZNO – SERWISOWYCH organizowanych przez firmę MASTER Płodowscy i wspólnicy sp. j. to cykliczna impreza robiona przez firmę MASTER od 2009 roku pod różnymi nazwami których celem jest promocja rolnictwa w regionie. W tegorocznych pokazach promocja Województwa Lubelskiego poprzez zaprezentowanie sprzętów dostosowanych do małych, średnich i dużych Gospodarstw Rolnych, firm produkcyjnych oraz technologicznych. Zaprezentowane zastaną innowacyjne opcje ułatwiające pracę w rolnictwie czy w firmie niezmiernie przydatne do precyzji i komfortu pracy.

W czasie pokazów i wystawy #MASTER2018 daje możliwość producentom i dystrybutorom do zaprezentowania najnowszych propozycji sprzętów innowacyjnych oraz środków stosowanych w produkcji rolnej. Targi te  to doskonała platforma do wymiany doświadczeń przedstawicieli branży rolniczej z rolnikami przedstawicielami firm, szkołami i instytucjami obsługującymi branże rolniczą w tym doradcy, instytucję wspomagające itp.

W pokazach zaprezentowane zostaną nowości na sezon 2018 promując Województwo Lubelskie jak również produkty lokalne i usług edukacyjne.

Uczestnictwo w pokazach jest bezpłatne.

Miejsce wystawy:  Przy punkcie sprzedaży firmy MASTER.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.master-ciagniki.pl