Nadchodzące wydarzenia

Konferencja Zimowa Syngenta on-line 2021

Data rozpoczęcia: 2021-02-23
Data zakończenia: 2021-02-23
Miejscowość: On-line
Organizator: Syngenta Polska sp. z o.o.

Firma Syngenta zaprasza po raz pierwszy na Konferencję Zimowe, które odbędą się on-line.

Wydarzenia będą transmitowane na stronie www.syngenta.pl/konferencje oraz na kanałach Facebook i YouTube.

Terminy Konferencji:

  • 9 lutego, 11.00 – Kukurydza na medal
  • 16 lutego, 11.00 – Porozmawiajmy o rzepaku
  • 23 lutego, 11.00 – Praktycznie wszystko o zbożach

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się wcześniej za pomocą prostego formularza na stronie www.syngenta.pl/konferencje.

Na Konferencjach Online firma stawia przede wszystkim na praktykę. Eksperci Syngenta będą opowiadać o uprawie biorąc pod uwagę różne scenariusze rozwoju sytuacji na polu i problemy, które rolnicy mogą napotkać w trakcie przebiegu sezonu. Przedstawi sprawdzone rozwiązania i najnowsze technologie, które pozwolą zmaksymalizować plony.

Nowością będą korespondencje z pól z różnych regionów Polski, dzięki czemu odniesiemy się do aktualnie panujących warunków i udzielimy konkretnych wskazówek, jak poprowadzić plantacje w kolejnych tygodniach.

Firmie zależy nam na jak najlepszej komunikacji z rolnikami, dlatego ważną częścią Konferencji będą sesje pytań i odpowiedzi. Każdy uczestnik będzie miał możliwość zadania pytania, na które odpowie na wizji lub w ciągu kilku dni umieści odpowiedzi na stronie.

Nie zabraknie też zabawy! Na każdej Konferencji przeprowadzony zostanie Quiz, którego zwycięzców Organizator ogłosi na żywo na zakończenie wydarzeń. A jest o co walczyć – główne nagrody to bony produktowe Syngenta o wartości 1000 zł. Łącznie firma nagrodzi aż dziewięciu najlepszych uczestników, trzech na każdym webinarium. Kolejne trzysta osób ma szansę wygrać zestaw: koszulka plus czapeczka.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.syngenta.pl

TU KUPISZ  👇

Wiosenne odchwaszczanie zbóż – kompletny program   Jesienne odchwaszczanie zbóż - kompletny program