Nadchodzące wydarzenia

Dzień Otwarty SGGW w Warszawie 2023

Data rozpoczęcia: 2023-03-04
Data zakończenia: 2023-03-04
Miejscowość: Warszawa
Organizator: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Województwo: mazowieckie
Ulica i numer: Nowoursynowska 166

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza 4 marca 2023 roku na Dzień Otwarty SGGW, który odbędzie się w godz. 9.00-15.00 na SGGW w Warszawie, ul. Nowoursynowska 166.

Od godziny 9.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Nowoursynowskiej 161 do dyspozycji kandydatów i rodziców będzie 14 stoisk wydziałowych, gdzie pracownicy i studenci SGGW odpowiedzą na wszystkie pytania. Na stoiskach zespołów artystycznych oraz Akademickiego Związku Sportowego SGGW będzie można dowiedzieć się, jak w SGGW rozwijają się wszelkie pasje studentów, a Biuro Współpracy Międzynarodowej wraz z załogą WePoint opowiedzą o aktywnościach międzynarodowych.

O 10.00 i o 12.00 Organizator zaprasza do wysłuchania prezentacji: Prorektora ds. Dydaktyki prof. dr hab. Jarosława Gołębiewskiego, Bura Spraw Studenckich oraz Rady Uczelnianej Samorządu Studentów. Organizator zaprasza także na dwa specjalne wykłady dla maturzystów i ich rodziców: „Matura – rodzice też mają ciężko“ (11.15 – 12.00), oraz „Jak zdać maturę z biologii na > 80%“ (13.15 – 14.00).

Przez cały dzień będzie możliwe odwiedzenie wydziałów w nowej i starej części Kampusu: laboratoriów, sal ćwiczeń oraz auli wykładowych, a także zapoznanie się z pozostałymi obiektami, w tym sportowymi, akademikami, miejscami rekreacji i wypoczynku.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.sggw.edu.pl

Jeśli interesujesz się tematami z branży rolniczej i chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami, dołącz do naszego FanPaga na Facebooku ► www.facebook.com/AgroPolskaPL

Wybraliśmy specjalnie dla Ciebie ?

Pakiet książek: Wiosenne odchwaszczanie zbóż+Odchwaszczanie rzepaku+kukurydzy+Jesienne odchwaszczanie zbóż   Krzem w nawożeniu roślin rolniczych   Co przed, a co po? – działanie następcze herbicydów   Dokrzewiaj, skracaj i modeluj łan - antywylegacze