Konferencja przełożona

Poleć
Udostępnij
Autor tekstu: (art) | redakcja@agropolska.pl
07-05-2020,12:55 Aktualizacja: 07-05-2020,13:05
A A A

W związku ze światową epidemią COVID-19 Komitet Organizacyjny Międzynarodowej Konferencji Naukowej "100-lecie doświadczalnictwa rolniczego na Wydziale Rolnictwa i Biologii SGGW w Warszawie" przełożył ją na 27-28 maja 2021 roku. Decyzja ta wynika z przekonania, że do tego czasu ustąpi zagrożenie epidemiologiczne i związane z tym utrudnienia.

Komitet Organizacyjny dostrzegając znaczenie współorganizowania konferencji z uroczystością nadania tytułu doktora honoris causa zasłużonemu dla społeczności akademickiej w Polsce prof. Jimowi Mazurkiewiczowi z USA miał nadzieję na w miarę szybkie ustąpienie epidemii. Do ostatniej chwili liczył też, że organizacja konferencji będzie możliwa jeszcze w tym roku akademickim.

susza rolnicza, niedobory wody, Anna Wenda-Piesik, Magdalena Ostapiak

Biotechnologie i nowe techniki upraw sposobem na suszę

Powtarzające się od kilku lat zjawisko suszy skłania rolników do korzystania z rozwiązań opracowywanych pod kątem innych stref klimatycznych. Rekordy popularności biją preparaty opracowane z myślą o rolnikach z krajów arabskich. Prof....

Komitet Organizacyjny wyraża też przekonanie, że przyszłoroczna konferencja będzie jeszcze bardziej owocna dla nauki i bogatsza o wyniki badań pozyskanych w tym roku. Gorąco też zaprasza do udziału w niej.

Więcej informacji na: http://sggw2020.pl/

Wyłączny patronat medialny nad wydarzeniem objęło Wydawnictwo APRA oraz pierwszy multiportal rolny agropolska.pl.

  • Krok po kroku w zakresie doboru odmian, nawożenia i ochrony. Zamów prenumeratę miesięcznika "Nowoczesna Uprawa" już teraz
Poleć
Udostępnij
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi aktualnościami.
9. Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu