Mundial 2018 z marką Steyr

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Przemysław Olszewski | olszewski@rpt.pl
09-07-2018,18:00 Aktualizacja: 10-07-2018,15:06
A A A

Marka Steyr została wyróżniona przez portal nowymarketing.pl jako jedna z „Top reakcji marek po meczu Polska – Kolumbia”.

Jesteśmy teraz w trakcie bardzo gorącego okresu, jakim są Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Z pewnością spora część Polaków obserwowała niedzielny mecz Polska – Kolumbia. Pomimo tego, że wszyscy bardzo mocno trzymaliśmy kciuki za naszą reprezentację, Polacy nie odnieśli sukcesu.

I tu do akcji wkroczył real-time marketing. Co to takiego? Real-time marketing to działania skupione na bieżących wydarzeniach, reagowanie i interakcja z klientami i użytkownikami na podstawie różnych sytuacji, które dzieją się w danej chwili. Na przykład, aktywne komentowanie i reagowanie na akcję w trakcie trwającego meczu.

W Internecie wrzało od przeróżnych postów, zdjęć i wypowiedzi opisujących to, co w niedzielę wieczorem działo się na boisku w Rosji. Marka Steyr również postanowiła zareagować na końcowy wynik meczu. Na swoim fanpage’u umieściła zdjęcie flagowego produktu - ciągnika Terrus CVT, z hashtagiem #ZAORANE. To działanie bardzo się opłaciło, bo nie dość, że post wzbudził wiele emocji i reakcji u odbiorców, to dodatkowo został wyróżniony przez portal nowymarketing.pl jako jedna z „top reakcji marek po meczu Polska – Kolumbia.”

Nie ma wątpliwości co do tego, że warto na bieżąco śledzić i obserwować wydarzenia, które przyciągają dużą publikę, a połączenie najlepszych produktów i sprawnego oraz kreatywnego marketingu przynosi zamierzone efekty i jest doceniane.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj