Konkurs John Deere dla minimum 25-latków

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
22-05-2018,17:20 Aktualizacja: 22-05-2018,17:18
A A A
Właściciele ciągników John Deere mających minimum 25 lat mogą zgłosić się do udziału w konkursie i wygrać wyjazd do fabryki tych traktorów w niemieckim Mannheim.
 
John Deere z okazji 100-lecia swoich ciągników, przygotował specjalny konkurs dla fanów, w którym do wygrania jest wyjazd w dniach 15-17 czerwca 2018 r. na uroczyste świętowanie tych okrągłych urodzin w niemieckim Mannheim.
 
Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zdjęcie poprzez stronę http://pl.100yearsjohndeeretractors.com  ze swoim retro ciągnikiem John Deere lub Lanz, który ma minimum 25 lat (został wyprodukowany w roku 1993 lub wcześniej). Ponadto należy opowiedzieć krótką historię związaną z zaprezentowanym traktorem: jak długo jesteśmy jego właścicielem, co cenimy w tym konkretnym modelu najbardziej, jakie przygody z nim przeżyliśmy podczas prac w gospodarstwie.  Należy również udostępnić zdjęcie w kanałach social media: Facebook lub Twitter i zbierać jak największa liczbę polubień. 
 
Konkurs polega na głosowaniu przez odwiedzających stronę na najlepsze zdjęcie poprzez zaznaczenie symbolu serduszka. Na daną osobę można oddać głos tylko raz. Na koniec kampanii, 5 najpopularniejszych zdjęć oraz komentarzy z danego kraju zostanie ocenionych przez komisję konkursową. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który otrzyma prawo do wzięcia udziału w obchodach.  
 
Zwycięzca będzie mógł skorzystać z noclegu dla dwóch osób w dniach 15 oraz 16 czerwca 2018 roku. Ponadto czeka na niego moc rolniczych atrakcji. Pierwszą z nich będzie uroczysta kolacja rocznicowa oraz możliwość spotkania z przedstawicielami John Deere w Forum John Deere. Następnego dnia planowany jest dzień otwarty w fabryce ciągników i uroczysta parada starych ciągników John Deere i Lanz, w której będzie można wziąć udział wraz ze swoim ciągnikiem. Koszty jego transportu z Polski do Mannheim i z powrotem pokryje John Deere Polska, gwarantując entuzjastyczne powitanie ze strony fanów ciągnika.
 
Przyznanych zostanie także 10 nagród pocieszenia dla kolejnych uczestników konkursu w postaci kuponów o wartości 25 euro każdy, do wykorzystania w sklepie internetowym John Deere.
 
Zgłoszenia można składać do dnia 25 maja 2018 roku poprzez podaną powyżej stronę. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 29 maja 2018.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Aktualne wydanie RPT
9/2018