Konkurs John Deere dla minimum 25-latków

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
22-05-2018,17:20 Aktualizacja: 22-05-2018,17:18
A A A
Właściciele ciągników John Deere mających minimum 25 lat mogą zgłosić się do udziału w konkursie i wygrać wyjazd do fabryki tych traktorów w niemieckim Mannheim.
 
John Deere z okazji 100-lecia swoich ciągników, przygotował specjalny konkurs dla fanów, w którym do wygrania jest wyjazd w dniach 15-17 czerwca 2018 r. na uroczyste świętowanie tych okrągłych urodzin w niemieckim Mannheim.
 
Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zdjęcie poprzez stronę http://pl.100yearsjohndeeretractors.com  ze swoim retro ciągnikiem John Deere lub Lanz, który ma minimum 25 lat (został wyprodukowany w roku 1993 lub wcześniej). Ponadto należy opowiedzieć krótką historię związaną z zaprezentowanym traktorem: jak długo jesteśmy jego właścicielem, co cenimy w tym konkretnym modelu najbardziej, jakie przygody z nim przeżyliśmy podczas prac w gospodarstwie.  Należy również udostępnić zdjęcie w kanałach social media: Facebook lub Twitter i zbierać jak największa liczbę polubień. 
 
Konkurs polega na głosowaniu przez odwiedzających stronę na najlepsze zdjęcie poprzez zaznaczenie symbolu serduszka. Na daną osobę można oddać głos tylko raz. Na koniec kampanii, 5 najpopularniejszych zdjęć oraz komentarzy z danego kraju zostanie ocenionych przez komisję konkursową. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który otrzyma prawo do wzięcia udziału w obchodach.  
 
Zwycięzca będzie mógł skorzystać z noclegu dla dwóch osób w dniach 15 oraz 16 czerwca 2018 roku. Ponadto czeka na niego moc rolniczych atrakcji. Pierwszą z nich będzie uroczysta kolacja rocznicowa oraz możliwość spotkania z przedstawicielami John Deere w Forum John Deere. Następnego dnia planowany jest dzień otwarty w fabryce ciągników i uroczysta parada starych ciągników John Deere i Lanz, w której będzie można wziąć udział wraz ze swoim ciągnikiem. Koszty jego transportu z Polski do Mannheim i z powrotem pokryje John Deere Polska, gwarantując entuzjastyczne powitanie ze strony fanów ciągnika.
 
Przyznanych zostanie także 10 nagród pocieszenia dla kolejnych uczestników konkursu w postaci kuponów o wartości 25 euro każdy, do wykorzystania w sklepie internetowym John Deere.
 
Zgłoszenia można składać do dnia 25 maja 2018 roku poprzez podaną powyżej stronę. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 29 maja 2018.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj