Claas proponuje skonfigurowanie maszyny przed zakupem przez internet

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
09-05-2020,8:00 Aktualizacja: 09-05-2020,13:34
A A A
Dotychczas możliwość korzystania z konfiguratora maszyn Claas dostępna była tylko dla pracowników dilerów tej marki. Wraz z wprowadzeniem jego nowej wersji, mogą z niego korzystać również rolnicy i dzięki temu samodzielnie budować specyfikacje kupowanego sprzętu. Konfigurator jest dostępny na stronie internetowej claas.pl.
 
- Warunki pracy maszyn rolniczych Claas są tak zróżnicowane, jak stawiane im wymagania i oczekiwania klientów. Konfigurator umożliwia i ułatwia dopasowanie maszyn Claas do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu każdy klient może stworzyć własną, niepowtarzalną konfigurację maszyny oraz wyposażyć ją we wszystkie dostępne opcje, także w systemy rolnictwa precyzyjnego - mówi Krystian Jarzembowski, dyrektor handlowy w Claas Polska.
 
Claas CEMOS w ciągniku

CEMOS w ciągniku Claas podpowie jak ustawić pług

Claas proponuje system CEMOS, który krok po kroku podpowiada jak optymalnie ustawić traktor zagregowany z danym sprzętem, a nawet samo narzędzie. Będzie on dostępny do ciągników Claas z przekładnią bezstopniową i terminalem dotykowym....
- Łatwy w obsłudze konfigurator pozwala filtrować rodziny produktów według określonych parametrów. Ponadto umożliwia stworzenie dokładnej specyfikacji maszyny Claas z wielu dostępnych opcji. Można wybrać wstępnie zdefiniowaną specyfikację lub skompletować ją samodzielnie. Dla ułatwienia wyboru dodano informacje o korzyściach wynikających z zastosowania danej funkcji w maszynie. Do opcji wyposażenia dodane są zdjęcia i opisy, które ułatwiają podjęcie decyzji o wyborze do specyfikacji. Przy użyciu jednego narzędzia rolnik ma możliwość skonfigurowania całego zestawu, np. ciągnika z ładowaczem czołowym i narzędziem roboczym lub kombajnu zbożowego z przystawką roboczą i wózkiem transportowym. Konfigurację maszyny można zapisać na swoim koncie w Claas Connect (po wcześniejszej rejestracji) i w dowolnym momencie otworzyć i zmienić, a następnie przesłać do dilera emilem z prośbą o ofertę cenową - czytamy w komunikacie. 
 
Nowy konfigurator jest dostępny zarówno w wersji na komputer, jak i na urządzenia mobilne takie jak smartfon lub tablet.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu