Copy LinkXFacebookShare

Rozród krów mlecznych czyli jak wiele zależy od żywienia?

Rozród krów mlecznych – jak wiele zależy od żywienia? To hasło przyszłorocznej międzynarodowej konferencji z cyklu Nauka – Praktyce.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt Katedra Żywienia i Dietetyki Zwierząt zaprasza do udziału w kolejnej edycji międzynarodowej konferencji z cyklu Nauka – Praktyce.

Konferencja odbędzie się w Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie 12 marca 2020 roku.

Głównym tematem przyszłorocznej konferencji będzie rozród krów mlecznych. Organizatorzy tym razem postarają się odpowiedzieć na pytanie o to, jak wiele zależy w tym przypadku od żywienia.

Konferencja tradycyjnie jest skierowana zarówno do hodowców, praktyków, doradców żywieniowych, zootechników a także lekarzy i techników weterynarii.

Wśród wykładowców znajdą się specjaliści z Belgii, Izraela, USA oraz Polski.

Do udziału w konferencji w imieniu organizatorów zaprasza prof. dr hab. Zygmunt Maciej Kowalski z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

O dalszych szczegółach konferencji organizatorzy będą informowali na bieżąco na stronie internetowej. Można ją znaleźć TUTAJ.

Czwarta edycja międzynarodowej konferencji naukowej z cyklu Nauka – Praktyce odbyła się w marcu tego roku. Jej hasłem przewodnim były współczesne wyzwania dotyczące dobrostanu bydła mlecznego.

Więcej informacji na temat tegorocznego spotkania oraz poprzednich edycji można znaleźć TUTAJ.

Zobacz nas w Google News

Aktualności

Składki na ubezpieczenie rolników – KRUS wprowadza zmianę

owiur, eliminacje, olimpiada
Olimpiada

Szczegóły eliminacji okręgowych XLIX edycji OWiUR

PFHBiPM podała wyniki, krowy mleczne, produkcja mleka, PFHBiPM, wydajność krów, ocena użytkowości, hodowla bydła,
Hodowla

PFHBiPM podała wyniki oceny za 2025 rok. Co ze strukturą stad?