Feerum z główną nagrodą. To innowacyjny debiutant

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (em) | redakcja@agropolska.pl
04-12-2014,12:20 Aktualizacja: 04-12-2014,13:13
A A A
Firma Feerum S.A., jeden z największych w Polsce producentów elewatorów zbożowych zdobyła główną nagrodę podczas gali "European Small and Mid-Cap Awards" w kategorii "Most Innovative Newcommer", czyli najbardziej innowacyjny debiutant giełdowy. 
 
Nagroda została przyznana w konkursie organizowanym przez EuropeanIssuers i Europejską Federację Giełd Papierów Wartościowych (FESE) w współpracy z Komisję Europejską (DG ENTR). 
 
Feerum S.A. została nominowana do głównej nagrody w kategorii "Most Innovative Newcommer" wraz z spółkami Cardio3 BioSciences i Good Energy. 
 
Do konkursu "European Small and Mid-Cap Awards" mogły być zgłoszone wyłącznie spółki, które przeprowadziły pierwotne oferty publiczne w latach 2012-2013, i których kurs wzrósł po przeprowadzeniu oferty. 
 
W gronie 12 laureatów Feerum S.A. była jedyną firmą z Europy Środkowo-Wschodniej, a do konkursu została zgłoszona przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. 
 
Zwycięzców wyłoniło niezależne jury składające się z przedstawicieli mediów, środowisk akademickich, biznesu oraz asset managementu. Nagrody "European Small and Mid-Cap Awards" promują najdynamiczniej rozwijające się firmy z rynków kapitałowych całej Europy. 
 
- Zdobycie nagrody to prestiżowe wyróżnienie. A jest tym bardziej cenne, że konkurencja była silna, a do konkursu zgłosiła nas Warszawska Giełda Papierów Wartościowych, która wybrała naszą firmę z grona wszystkich debiutujących w tym czasie na giełdzie - powiedział Daniel Janusz, Prezes Zarządu Feerum S.A.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement