Nadchodzące wydarzenia

XXVIII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Dni z Doradztwem Rolniczym, IX Ogólnopolska Wystawa Królików Rasowych w Szepietowie 2022

Data rozpoczęcia: 2022-06-25
Data zakończenia: 2022-06-26
Miejscowość: Szepietowo
Organizator: Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie
Województwo: podlaskie

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza 25-26 czerwca 2022 roku na XXVIII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych, IX Ogólnopolską Wystawę Królików Rasowych oraz na Dni z Doradztwem Rolniczym, która odbędzie się w Szepietowie.

Szepietowska Agroarena w ostatni weekend czerwca zapełni się najpiękniejszymi okazami zwierząt hodowlanych, a na terenach wystawowych zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, sprzęt i środki do produkcji rolniczej.

Nie zabraknie również stoisk z rękodziełem i lokalną żywnością, konkursów i występów zespołów ludowych.

W wydarzeniu udział wezmą instytucje wspierające rolnictwo.

Dodatkową atrakcją będzie prezentacja alpak przez Polski Związek Hodowców Alpak, Hodowla alpak w Bujence oraz Laboratorium badania pasz pod chmurką – PFHBiPM.

Wystawie Zwierząt Hodowlanych towarzyszą Dni z Doradztwem Rolniczym, które są okazją do skorzystania z kompleksowej oferty doradztwa rolniczego i zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami we współczesnym, rozwijającym się rolnictwie.

Wydarzenie daje szanse do wielu spotkań z rolnikami, doradcami, wystawcami, przedsiębiorcami i przedstawicielami świata nauki.

 

Biuro Targów: (poniedziałek – piątek w godz. 7.30 – 15.30)

  •  Magdalena Krajewska, tel. 86 275 89 44, kom. 508 216 170, fax 86 275 89 51, e-mail:

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.odr.pl

KSIĄŻKI WARTE POLECENIA:

Sygnały indyków    Pakiet książek: Sygnały racic + Rozród   Pakiet książek: Sygnały kur nieśnych + Sygnały brojlerów   Zalecenia żywieniowe i wartość pokarmowa pasz dla drobiu

Pakiet książek: Wiosenne odchwaszczanie zbóż+Odchwaszczanie rzepaku+kukurydzy+Jesienne odchwaszczanie zbóż   Krzem w nawożeniu roślin rolniczych   Co przed, a co po? – działanie następcze herbicydów   Dokrzewiaj, skracaj i modeluj łan - antywylegacze