Nadchodzące wydarzenia

Szkolenie "Zasady i tryb przyznawania pomocy w ramach poddziałań" 6.3 Restrukturyzacja małych gospodarstw, 6.1 Premie dla młodych rolników w świetle nowelizacji przepisów zawartych w rozporządzeniach w Warszawie 2018

Data rozpoczęcia: 2018-03-26
Data zakończenia: 2018-03-26
Miejscowość: Warszawa
Organizator: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Województwo: mazowieckie
Ulica i numer: Poleczki 33

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza 26 marca 2018 roku na szkolenie, które odbędzie się w Centrali ARiMR sala A 014, ul. Poleczki 33 w Warszawie w godzinach 9:00 – 15:00.

Szkolenie:

1.Zasady i tryb przyznawania pomocy w ramach poddziałań:

    6.3 Restrukturyzacja małych gospodarstw,

    6.1 Premie dla młodych rolników w świetle nowelizacji przepisów zawartych w rozporządzeniach.

2. Przypomnienie Zasad i trybu przyznawania pomocy w ramach poddziałania 6.5 Płatności na rzecz rolników kwalifikujących się do systemu dla małych gospodarstw, którzy trwale przekazali swoje gospodarstwo innemu rolnikowi.

Szkolenie kierowane jest do osób reprezentujących podmioty doradcze oraz wypełniające wnioski o przyznanie pomocy w zakresie powyższych poddziałań realizowanych w ramach PROW 2014-2020.

Podczas szkolenia zostaną omówione m.in. zasady przyznawania pomocy w związku z nowelizacjami rozporządzeń oraz wymagania dotyczące dokumentacji aplikacyjnej.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę podmiotu, który reprezentuje należy kierować na adres mailowy: – zgłoszenia z poddziałania 6.1 i poddziałania 6.3, do dnia 21 marca 2018 r.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Potwierdzenie przyjęcia uczestnika zostanie przekazane mailem zwrotnym.

Organizator nie zapewnia noclegów, ani wyżywienia.

W przypadku znacznego zainteresowania udziałem w powyższym szkoleniu, ARiMR nie wyklucza organizacji ponownych spotkań szkoleniowych w prezentowanym zakresie.