Nadchodzące wydarzenia

#MASTER2019 Maszyny Rolnicze - Przetestuj i kup w Białej Podlaskiej 2019

Data rozpoczęcia: 2019-05-19
Data zakończenia: 2019-05-19
Miejscowość: Biała Podlaska
Organizator: MASTER Płodowscy i wspólnicy spółka jawna
Województwo: lubelskie
Ulica i numer: Poprzeczna 21A

MASTER Płodowscy i wspólnicy spółka jawna zaprasza 19 maja 2019 roku na imprezę pn. „#MASTER2019 Maszyny Rolnicze - Przetestuj i kup”.

WYSTAWY I POKAZÓW PRACY: CIĄGNIKÓW, ŁADOWAREK, HAL, MASZYN ROLNICZYCH, ZIELONKOWYCH, SADOWNICZYCH, LEŚNYCH, NWENTARSKICH, KOMUNALNYCH, OGRODNICZYCH ORAZ ŚRODKÓW ROLNICZO– TECHNICZNO – SERWISOWYCH organizowanych przez firmę MASTER Płodowscy i wspólnicy sp. j. to cykliczna impreza robiona przez firmę MASTER od 2009 roku pod różnymi nazwami których celem jest promocja rolnictwa w regionie. W tegorocznych pokazach promocja Województwa Lubelskiego poprzez zaprezentowanie sprzętów dostosowanych do małych, średnich i dużych Gospodarstw Rolnych, firm produkcyjnych oraz technologicznych. Zaprezentowane zastaną innowacyjne opcje ułatwiające pracę w rolnictwie czy w firmie niezmiernie przydatne do precyzji i komfortu pracy.

W programie m. in.:

  • Pokaz pracy i wystawa maszyn, narzędzi, części, środków ochrony itp.
  • „Przetestuj i kup" - jazdy testowe sprzętem pokazowym w czasie pokazów z możliwością zakupu w atrakcyjnej cenie sprzętu pokazowego i nowego w atrakcyjnej cenie. RABATY !
  • Konkursy: „Rzut oponą" (na odległość). „Perfekcyjny gospodarz" (jazda na czas ciągnikiem z przyczepą wyznaczonym torem); „Mały perfekcyjny gospodarz z fantazją" (plastyczny konkurs dla najmłodszych);
  • Szkolenia informacyjne w tym o aktualnych dotacjach.
  • Inne.

Uczestnictwo w pokazach jest bezpłatne.

Miejsce wystawy:  Przy punkcie sprzedaży firmy MASTER.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.master-ciagniki.pl

Książka warta polecenia:

STARE CIĄGNIKI na polskich polach w latach 1918-1969