Nadchodzące wydarzenia

Konferencja pn. „Wyróżnij się! – Specjalizacja w turystyce kluczem do sukcesu” w Minikowie 2018

Data rozpoczęcia: 2018-10-03
Data zakończenia: 2018-10-03
Miejscowość: Minikowo
Organizator: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
Województwo: kujawsko-pomorskie

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza 3 października 2018 roku na konferencję pn. „Wyróżnij się! – Specjalizacja w turystyce kluczem do sukcesu”, która  odbędzie się w godz. 9.00-15.30 w sali konferencyjnej KPODR w Minikowie koło Nakła.

Celem spotkania jest przekazanie wiedzy dotyczącej prowadzenia specjalistycznej działalności turystycznej na obszarach wiejskich w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Do udziału zapraszamy osoby z terenu województwa kujawsko-pomorskiego prowadzące działalność turystyczną na obszarach wiejskich lub planują prowadzenie takiej działalności oraz doradców rolnych. Liczba miejsc ograniczona. O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą do 27 września 2018 r. do godz. 12:00, drogą pocztową lub dostarczone osobiście do siedziby Ośrodka na adres: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Minikowo 1, 89-122 Minikowo k. Nakła nad Notecią z dopiskiem: „Wyróżnij się”

[PROGRAM]

Osoba do kontaktu:

  • Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, Aleksandra Hapka, tel. 693 301 527, e-mail:

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.kpodr.pl