Nadchodzące wydarzenia

Bezpłatne szkolenie pt. Nowoczesne technologie nawożenia roślin rolniczych i warzyw” on-line 2021

Data rozpoczęcia: 2021-02-24
Data zakończenia: 2021-02-24
Miejscowość: On-line
Organizator: Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach we współpracy z firmami: Intermag Sp. z o.o. oraz INSOL Sp. z o.o. zapraszają 24 lutego 2021 roku na bezpłatne szkolenie pt. Nowoczesne technologie nawożenia roślin rolniczych i warzyw”, które odbędzie się o godz. 10.00 on-line.

Zostaną poruszone tematy szeroko pojętego nawożenia zbóż, rzepaku, ziemniaków i buraka cukrowego oraz warzyw korzeniowych i kapustnych z uwzględnieniem biostymulacji, regeneracji po uszkodzeniach i roli pierwiastków śladowych.

W wydarzeniu udział weźmie gość specjalny: dr Piotr Chohura z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, który przedstawi problemy, z jakimi najczęściej spotykamy się w uprawach warzyw polowych oraz jak sobie z nimi radzić.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu na adres poczty elektronicznej: lub przekazać doradcy rolniczemu MODR.

Można też wysłać skan lub zdjęcie podpisanej karty zgłoszeniowej na adres lub faxem na nr 12 285 11 07.

Po otrzymaniu zgłoszenia, zostanie wysłany do Państwa link do zalogowania się na szkolenie. Na wydarzenie można się zalogować za pomocą otrzymanego linku w dowolnym momencie trwania szkolenia.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie modr.pl