Mechanik na Medal 2016

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Przemysław Olszewski | olszewski@rpt.pl
18-01-2016,18:50 Aktualizacja: 21-01-2016,12:09
A A A

Ruszyła kolejna edycja konkursu "Mechanik na Medal". To już piąta odsłona tej rywalizacji. Organizatorem wydarzenia jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych z Torunia.

Podczas ostatniej edycji zacięty bój o tytuł stoczyło ponad 150 mechaników serwisowych reprezentujących firmy z branży rolniczej z całej Polski. Organizator spodziewa się nie mniejszego zainteresowania także w tym roku.

Przemysław Chudzyński

Znamy zwycięzców konkursów serwisowych na Agro Show

Podczas tegorocznego Agro Show w Bednarach odbyły się finały konkursów: Młody Mechanik na Medal oraz Mechanik na Medal. Ogłoszone zostały również wyniki konkursu Serwis na Medal. Przypomnijmy, że konkurs Młody Mechanik na Medal jest...

Mechanicy, którzy zajmą miejsca na podium, poza wyróżnieniem otrzymają nagrody pieniężne. Dla zwycięzcy przeznaczono 5000 zł, zaś za drugie i trzecie miejsce odpowiednio: 3000 i 2000 zł.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie się na stronie www.mechaniknamedal.agroshow.pl, zaś pełen regulamin znajduje się TUTAJ.

Finałowa rozgrywka, ogłoszenie wyników oraz wręczenie czeków nastąpi tradycyjnie podczas najbliższej edycji targów Agro Show 2016 w Bednarach.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj