Valtra zaprezentowała firmową drużynę rozgrywek FSL

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
26-10-2020,14:30 Aktualizacja: 26-10-2020,14:15
A A A
Valtra zaprezentowała firmową drużynę, która od listopada 2020 roku rywalizować będzie w nadchodzącym trzecim sezonie Farming Simulator League - FSL. To sześciu graczy, z których trzech zdobyło drugie miejsce w finale poprzedniego sezonu tej dyscypliny esportu.
 
Valtra silnie zaznacza swoją obecność w  Farming Simulator League od 2015 roku. Najnowsza seria ciągników fińskiej marki, czyli seria G, została równocześnie wprowadzona na rynek w świecie rzeczywistym i dodana w świecie wirtualnym.
 
– Farming Simulator jest dla nas ważną platformą, dzięki której jesteśmy w stanie docierać do naszych fanów i środowisk spoza sektora rolniczego. Własny zespół rywalizujący w FSL to zwyczajnie kolejny krok w tym kierunku. Esport dynamicznie się rozwija, a gry komputerowe dają interesujące spojrzenie na to, jak doświadczenia wirtualne mogą pomagać w pokonywaniu realnych wyzwań. Zdecydowanie chcemy przodować w eksploracji możliwości, jakie oferują – mówi Pamela Engels, St. Kierownik ds. Komunikacji i Marketingu Cyfrowego Valtra EME.
 
Ciągniki Valtra nowej serii G

Valtra – nowa seria G, pomiędzy A i N. Czy nowy kompakt po(d)bije ciągnikowy rynek?

Valtra dołącza do swojej oferty kolejną gamę ciągników. Jest nią seria G, czyli ciągniki piątej już generacji. Zawiera ona 4 modele. Producent spozycjonował nową serię pomiędzy serią A i serią N. Nowa seria ciągników rolniczych Valtra...
 
Valtra zarządza zespołem we współpracy z fińską organizacją esportową KOVA Esports. KOVA ma siedzibę w środkowej Finlandii, skąd kieruje drużynami rywalizującymi w siedmiu różnych grach, w tym CS:GO, League of Legends i Starcraft 2. – Farming Simulator League to dla nas nowe wyzwanie i naprawdę nie możemy się doczekać początku nowego sezonu. Chociaż Farming Simulator nie jest najpopularniejszą z gier esportowych, to ma ona stabilne grono fanów i graczy. Współzarządzanie zespołem wraz z Valtra daje interesujące nowe możliwości. Taki model współpracy to coś nowego na fińskiej, a także prawdopodobnie nawet na światowej scenie esportowej – mówi Timo Tarvainen, Dyrektor Naczelny KOVA Esports.
 
Team Valtra w sezonie 2020/2021 tworzą: Malte „Monti” Schünemann, Martin „Martin” Paulsen, Thomas „Scotty” Gottbehöde, Vincent „Hightower” Laatz, Marcel „MrMarcel5” Renke, Marcel „Marc” Rusche. – Cieszymy się na możliwość kontynuowania naszej przygody z Farming Simulator League razem z Valtra w sezonie trzecim. Nasza drużyna składa się z graczy zróżnicowanych pod względem wiedzy i umiejętności, od których zależeć będzie sukces w tym sezonie. Możliwe, że w naszych meczach pokażemy kilka ciekawych zagrywek, więc bądźcie czujni – komentuje Marcel Renke.
 
Sezon 3 Farming Simulator League rozpocznie się 27 listopada w niemieckim mieście Erlangen. Team Valtra weźmie udział w większości rozgrywek odbywających się w ramach sezonu, które ze względu na obecną sytuację będą miały głównie formę wydarzeń online. Finał sezonu odbędzie się w listopadzie 2021 roku na targach Agritechnica w Niemczech.

Valtra silnie zaznacza swoją obecność w  Farming Simulator League od 2015 roku. Najnowsza seria ciągników fińskiej marki, czyli seria G, została równocześnie wprowadzona na rynek w świecie rzeczywistym i dodana w świecie wirtualnym.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj