Red Friday Night dla marki Case IH – po raz drugi

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak|bujak@rpt.pl
14-11-2020,14:00 Aktualizacja: 14-11-2020,0:07
A A A

Case przygotowuje kolejny raz nietypową akcję dla klientów. Tym razem będzie ona nawiązywać do corocznego święta-wyprzedaży Black Friday.

Pod tym tajemniczym hasłem Red Friday Night, kryje się dzień pełen okazji przygotowanych przez autoryzowanych dystrybutorów marki. Firma ogłosiła, że w piątek – 27 listopada zaproponuje wyjątkowe oferty na zakup ciągników, kombajnów, ładowarek teleskopowych i pras Case IH – tylko w ten piątek!

Jak informuje CNH Industrial Polska, maszyny będą oferowane w atrakcyjnych formach finansowania. Specjalnie na tę okazję przygotowane propozycje, pojawią się na dedykowanej stronie internetowej, pod adresem www.redfridaynight.pl. - Red Friday Night to akcja, której ubiegłoroczna, pierwsza edycja trafiła w gusta klientów, czym na stałe wpisała się w nasze cykliczne działania. Jako marka zawsze chcemy wychodzić o krok naprzód. Sukces zeszłorocznej edycji udowodnił, że nasi klienci oczekują więcej, nie tylko w zakresie najnowocześniejszych technologii, ale także podejścia do obsługi klienta. Nasza kampania jest również odpowiedzią na aktualną sytuacją pandemiczną. Ma na celu skuteczną komunikację z klientami w wolnym od aktualnych zagrożeń, wirtualnym świecie, gdzie każdy może komfortowo, bez zbędnych podróży zapoznać się z naszą ofertą. Tegoroczne święto Red Friday Night będzie wyjątkowe i dostarczy nam jeszcze większych emocji niż poprzednio. Jestem przekonany, że prawdziwych łowców okazji nie trzeba przekonywać - podkreśla Tomasz Dembiński, Case IH Marketing Manager Poland.

Liczba dostępnych ofert jest ograniczona a czas na wykorzystanie okazji – krótki. Przykład zeszłorocznej edycji wydarzenia sugeruje, że warto zaczekać na ten specjalny dzień. Zespół marki Case IH, liczy na to, że kolejny raz pozytywnie zaskoczy uczestników atrakcyjnych zakupów.


 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj