Red Friday Night dla marki Case IH – po raz drugi

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak|bujak@rpt.pl
14-11-2020,14:00 Aktualizacja: 14-11-2020,0:07
A A A

Case przygotowuje kolejny raz nietypową akcję dla klientów. Tym razem będzie ona nawiązywać do corocznego święta-wyprzedaży Black Friday.

Pod tym tajemniczym hasłem Red Friday Night, kryje się dzień pełen okazji przygotowanych przez autoryzowanych dystrybutorów marki. Firma ogłosiła, że w piątek – 27 listopada zaproponuje wyjątkowe oferty na zakup ciągników, kombajnów, ładowarek teleskopowych i pras Case IH – tylko w ten piątek!

Jak informuje CNH Industrial Polska, maszyny będą oferowane w atrakcyjnych formach finansowania. Specjalnie na tę okazję przygotowane propozycje, pojawią się na dedykowanej stronie internetowej, pod adresem www.redfridaynight.pl. - Red Friday Night to akcja, której ubiegłoroczna, pierwsza edycja trafiła w gusta klientów, czym na stałe wpisała się w nasze cykliczne działania. Jako marka zawsze chcemy wychodzić o krok naprzód. Sukces zeszłorocznej edycji udowodnił, że nasi klienci oczekują więcej, nie tylko w zakresie najnowocześniejszych technologii, ale także podejścia do obsługi klienta. Nasza kampania jest również odpowiedzią na aktualną sytuacją pandemiczną. Ma na celu skuteczną komunikację z klientami w wolnym od aktualnych zagrożeń, wirtualnym świecie, gdzie każdy może komfortowo, bez zbędnych podróży zapoznać się z naszą ofertą. Tegoroczne święto Red Friday Night będzie wyjątkowe i dostarczy nam jeszcze większych emocji niż poprzednio. Jestem przekonany, że prawdziwych łowców okazji nie trzeba przekonywać - podkreśla Tomasz Dembiński, Case IH Marketing Manager Poland.

Liczba dostępnych ofert jest ograniczona a czas na wykorzystanie okazji – krótki. Przykład zeszłorocznej edycji wydarzenia sugeruje, że warto zaczekać na ten specjalny dzień. Zespół marki Case IH, liczy na to, że kolejny raz pozytywnie zaskoczy uczestników atrakcyjnych zakupów.


 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement