Opony Trelleborg w 360 stopniach

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
25-03-2021,19:00 Aktualizacja: 25-03-2021,18:28
A A A
Trelleborg proponuje wirtualny salon firmowy, który prezentuje produkty i usługi tego producenta znanego w branży rolniczej z produkcji opon wysokojakościowych.
 
Nowe narzędzie umożliwia łączenie się z ekspertami Trelleborga w interaktywnej, wirtualnej przestrzeni. Wystarczy wybrać kraj i sprzedawcę i umówić na spotkanie. - Niezależnie od tego, czy szukasz produktów i rozwiązań dla rolnictwa, budownictwa czy transportu materiałów, w naszym wirtualnym showroomie znajdziesz odpowiedź! Mamy nadzieję, iż z przyjemnością będziesz przeglądać nowatorskie funkcje i konstrukcje opon Trelleborg. A dzięki ich modelom 3D, które możesz dowolnie obracać, będziesz miał  wrażenie realnego, bezpośredniego poznawania naszych opon – czytamy w komunikacie prasowym.
 
Wirtualny salon marki Trelleborg działa pod adresem https://virtualshowroom-wheels.trelleborg.com i jest obecnie dostępny w języku angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim, a wkrótce w amerykańskim angielskim, holenderskim oraz chińskim.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu