New Holland uruchomił interaktywny konfigurator online

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Przemysław Olszewski | olszewski@rpt.pl
17-06-2020,11:50 Aktualizacja: 17-06-2020,12:09
A A A

Marka z logo odcisku bieżnika opony rolniczej zaprasza do wypróbowania nowego narzędzia. To internetowy konfigurator online dla ciągników, maszyn i narzędzi. Narzędzie oferuje możliwość wyboru modelu i jego specyfikacji. Jak zapewnia New Holland, operacja przebiega w kilku prostych i pozwala skompletować sprzęt, który precyzyjnie odpowiada naszym wymaganiom.

Można wybierać spośród dziesiątek modeli i setek opcji. Niezależnie od wymagań, narzędzie pozwala spokojnie poświęcić czas na przemyślenie oraz dopasowanie maszyny pod swoje potrzeby. Z konfiguratora można korzystać w domu lub z innego, dowolnego miejsca. Dostępny jest 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

- New Holland rozumie, że potrzebujesz jasnych i pewnych informacji, dlatego kładziemy nacisk również na innowacyjne rozwiązania w doborze maszyny. Konfigurator online obejmuje całą ofertę z kategorii, takich jak: ciągniki, kombajny zbożowe i zespoły żniwne, prasy zbierające, sieczkarnie samobieżne, lekkie maszyny budowlane, sprzęt towarzyszący oraz inne specjalistyczne maszyny i narzędzia rolnicze. W jednym miejscu możesz skonfigurować wymarzony produkt oraz skontaktować się z lokalnym dilerem marki New Holland, który przedstawi i wyceni dedykowaną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb - zaznacza producent z logo odcisku bieżnika opony rolniczej.

konfigurator maszyn Claas

Claas proponuje skonfigurowanie maszyny przed zakupem przez internet

Dotychczas możliwość korzystania z konfiguratora maszyn Claas dostępna była tylko dla pracowników dilerów tej marki. Wraz z wprowadzeniem jego nowej wersji, mogą z niego korzystać również rolnicy i dzięki temu samodzielnie...

- W dzisiejszych czasach klienci koncentrują się na własnym zakresie działalności i chcą spersonalizować swoje maszyny zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami. Po wysłuchaniu szczegółowych potrzeb naszych Klientów, postanowiliśmy udostępnić im to potężne narzędzie jakim jest konfigurator online, aby spełnić ich oczekiwania. W ten sposób klienci mogą rozważyć wszystkie dostępne opcje, a jednocześnie utrzymać dotychczasowe relacje z lokalnym dilerem naszej marki – mówi Łukasz Chęciński, szef marketingu New Holland Polska.

- Konfigurator umożliwia przeglądanie wszystkich dostępnych produktów na rynku polskim. Intuicyjny interfejs prowadzi użytkownika przez łatwą do wykonania sekwencję, rozpoczynając od wskazania żądanego segmentu produktu - na przykład kombajnów lub ciągników - a następnie wyboru serii i wreszcie konkretnego modelu. Strona związana z jednym modelem oferuje serię rozwijanych menu dotyczących silnika, hydrauliki, kabiny itp., w których sprawdza się dostępne opcje i ostatecznie wybiera najbardziej odpowiednie dla siebie.

Ceny prezentowane w konfiguratorze są wartościami katalogowymi netto. W celu uzyskania informacji o aktualnych promocjach i kosztach finalnych należy skontaktować się z autoryzowanym dilerem. Można wybrać opcje jedna po drugiej lub skorzystać z pakietów przygotowanych przez New Holland w oparciu o najczęściej wybierane warianty wyposażenia. W przypadku niektórych rodzajów modeli konfigurator pokaże, które produkty są kompatybilne. System sprawdza dostępność wybranych danych końcowych, aby mieć pewność, że wybrana specyfikacja jest prawidłowa.

Narzędzie umożliwia personalizację modelu w dowolnym momencie, także na urządzeniach mobilnych. Po sfinalizowaniu kompletacji, konfigurator zlokalizuje najbliższego dilera i prześle ją e-mailem. Następnie sprzedawca skontaktuje się z nami, aby omówić dalsze kroki.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement