Kunert dilerem Kuboty

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
28-01-2021,10:50 Aktualizacja: 28-01-2021,10:42
A A A
Sieć dilerska Kubota ma nowego partnera handlowego w  południowo-zachodniej Polsce. To firma Kunert, która zastąpiła na tym terenie dotychczasowego dilera tej marki, firmę Ambroży.
 
Od 4 stycznia 2021 roku na mapie punktów sprzedaży japońskich ciągników pojawiła się nowa lokalizacja. To Poladowo w województwie wielkopolskim, gdie swoją siedzibę ma firma Kunert. Przedsiębiorstwo to powstało w 1981 roku i w pierwszych latach swojej działalności zajmowało się naprawami i remontami używanego sprzętu rolniczego. Kolejny krok w rozwoju firmy stanowiło jednak nawiązanie kontaktów handlowych z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami maszyn rolniczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nabywcy ciągników Kubota mogą mieć pewność wsparcia w zakresie sprzedaży i usług posprzedażnych, a także bogatej oferty części zamiennych.
 
Ciągnik Kubota M7003 Premium KVT

Ciągniki i maszyny Kubota - certyfikat dla TIM

Kubota otrzymała certyfikat AEF, dotyczący funkcjonalności TIM (Trator Implement Management), który odnosi się do zdolności oprogramowania ISOBUS do współpracy maszyny z ciągnikiem, tj. do wydawania przez maszynę poleceń/zadań...
 
Nowy diler zajmie się również serwisem maszyn sprzedanych przez poprzednich dilerów działających w południowo-zachodniej Polsce. - Pracownicy naszego serwisu zostali już przeszkoleni przez importera z podstawowych zagadnień dotyczących obsługi tych ciągników. Czujemy się gotowi, aby służyć pomocą ich obecnym właścicielom i zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - mówi Mateusz Kunert, współwłaściciel firmy Kunert.
 
- Traktory Kubota cechują się dużą wszechstronnością, którą doceniają klienci prowadzący działalność na różnych areałach. Co więcej marka oferuje szereg innowacyjnych i cenionych na rynku narzędzi wsparcia sprzedaży, takich jak finansowanie fabryczne Kubota Finance oraz pakiety przedłużonej gwarancji Kubota Care. Nasze wcześniejsze doświadczenia w sprzedaży ciągników o podobnym zakresie mocy jak oferowane przez japoński koncern pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Wiemy, jak dotrzeć do klientów z naszego rejonu kraju, którzy potrzebują ciągników o parametrach oferowanych przez Kubota - dodaje Mateusz Kunert.
 
Przedsiębiorstwo Kunert zastąpiło w sieci partnerów handlowych Kubota firmę Ambroży która w ostatnim czasie oferowała japońskie ciągniki na terenie województw: wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. - Dziękujemy całemu zespołowi Ambroży Sp. z o.o. za zaangażowanie włożone w sprzedaż i promocję marki Kubota - podkreśla Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) Oddział w Polsce, wyłącznego importera ciągników Kubota w naszym kraju.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj