Deutz-Fahr rezygnuje z udziału w tegorocznych targach Agritechnica i Agro Show

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Przemysław Olszewski | olszewski@rpt.pl
12-03-2021,17:45 Aktualizacja: 12-03-2021,17:43
A A A

Wydarzenia jakie miały miejsce w ubiegłym roku bardzo głęboko wpływają na pracę oraz życie nas wszystkich. Bezpieczeństwo i zdrowie jest teraz ważne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Z uwagi na to, koncern SDF z marką Deutz-Fahr na czele, deklaruje rezygnację z udziału w targach EIMA oraz Agritechnica w 2021 r.

Jak czytamy w wydanym dzisiaj komunikacie prasowym, decyzja została podjęta po szczegółowej analizie sytuacji związanej z pandemią w Europie. Pomimo działań prewencyjnych oraz podjętej kampanii szczepienia na całym świecie, scenariusz na najbliższe miesiące jest nadal niepewny. SDF podkreśla, że dba o bezpieczeństwo swoich pracowników, dilerów i klientów od początku pandemii w 2020 r.

Zgodnie z aktualną sytuacją oraz koncentrując się na działaniach zapewniających najwyższe bezpieczeństwo, SDF zdecydował nie tylko o rezygnacji z udziału w najbliższych targach EIMA oraz Agritechnica, ale także szerzej – z udziału w wystawach na terenie całej Europy, w tym także z największej plenerowej imprezy na Starym Kontynencie, czyli Agro Show w Bednarach.

Bezpieczeństwo było naszym priorytetem od samego początku pandemii i w odniesieniu do aktualnej sytuacji podjęliśmy trudną decyzję o rezygnacji z udziału w targach. Działamy w całkowicie nowej erze biznesu opartego na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, które dają możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami, z jednoczesnym zachowaniem dystansu społecznego – deklaruje Massimiliano Tripodi, szef marketingu grupy SDF. Koncern zapowiada, że będzie kontynuował inwestycje w narzędzia cyfrowe i komunikację marketingową wykorzystywaną do prezentacji produktów i usług dla klientów branży rolniczej na przestrzeni całego roku.

SDF monitoruje rozwój pandemii w każdym z krajów, oczekując jednocześnie czasu, kiedy ponownie będzie możliwe prowadzenie bezpośrednich spotkań z naszymi klientami i dilerami.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
ZOBACZ / 8 Europejski Kongres Menadżerów Agrobiznesu