Cynkomet nagradza za promowanie bezpiecznej pracy polowej

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
04-08-2020,10:05 Aktualizacja: 04-08-2020,10:02
A A A
„Pracuj bezpiecznie z Cynkometem. Bezpieczne wakacje 2020” to hasło i cel internetowej promocji „Rozdanie”, zorganizowanej przez producenta maszyn rolniczych firmę Cynkomet z Czarnej Białostockiej. Uczestnicy otrzymają różne gadżety tematyczne: kamizelki odblaskowe, okulary ochronne, apteczki, odblaski dla dzieci.
 
Aby wziąć udział w akcji należy zamieścić na swoim koncie na Facebooku lub Instagramie amatorskie zdjęcie lub krótki film z maszynami Cynkometu, podczas prac rolniczych. Publikacje należy oznaczyć znacznikiem @Cynkomet i hasztagami #cynkomet i #bezpiecznycynkomet. 

Zdjęcia i filmy z maszynami Cynkometu można zamieszczać na portalach społecznościowych do 30 września 2020 r. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na firmowej stronie producenta cynkomet.pl/rozdanie/.

przyczepa dłużycowa Cynkomet NP-70/3

Przyczepa dłużycowa marki Cynkomet

Cynkomet proponuje specjalistyczną przyczepą do przewozu ciężkich elementów, mającą zastosowanie także w rolnictwie. To naczepa platformowa NP-70/3 w całości wymyślona, zaprojektowana i wykonana przez producenta maszyn rolniczych z Czarnej...

-
Chcemy w ten symboliczny sposób zwrócić uwagę rolników na ważny aspekt, jakim jest bezpieczeństwo podczas prac polowych z wykorzystaniem maszyn rolniczych. To szczególnie istotne podczas wakacji, kiedy ilość niebezpiecznych sytuacji i wypadków w rolnictwie znacząco rośnie. Mamy nadzieję, że przedmioty, które rozdajemy przy okazji promocji w zamian za kilkusekundowy film lub zdjęcia z naszymi maszyn, zwiększą poczucie bezpieczeństwa ich użytkowników  – mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Cynkometu.
 
 
- W procesie produkcyjnym bardzo skrupulatnie sprawdzamy wszystkie elementy, związane z ochroną użytkowników naszych maszyn. Dbamy o to, by wszystkie elementy i podzespoły spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa, zgodnie z Dyrektywą Maszynową i innymi wymogami, jakie trzeba spełnić podczas projektowania, wykonania i dopuszczenia maszyny do użytkowania - dodaje prezes Cynkometu.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement