Będą nowi dilerzy John Deere w Wielkopolsce. Miejsce Kuhna zajmie Agro-Efekt i Agro-Sieć Maszyny

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
08-04-2021,15:15 Aktualizacja: 08-04-2021,15:11
A A A
Od 1 listopada 2021 r. Kuhn Maszyny Rolnicze nie będzie już dilerem marki John Deere. Natomiast do 31 października 2021 roku utrzymuje status autoryzowanego dilera amerykańskiej marki zapewniając wszystkim swoim klientom pełną obsługę w zakresie sprzedaży maszyn, części zamiennych i serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.
 
Współpraca firm Kuhn Maszyny Rolnicze oraz John Deere rozpoczęła się w 1997 r., czyli trwała ponad 24 lata. Została zakończona 7 kwietnia tego roku za porozumieniem stron w związku z restrukturyzacją sieci dilerskiej John Deere w Polsce. Rozwiązanie umowy stanie się w pełni skuteczne 1 listopada 2021 r. po upływie 6-miesięcznego okresu karencji. Obecnie strony pracują nad jej szczegółowymi warunkami.
 
Wiadomo już, że na terenie powiatów: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, gnieźnieński, międzychodzki, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, złotowski i wałecki Kuhna zastąpi firma Agro-Sieć Maszyny. Z kolei na terenie powiatów: nowotomyski, poznański, wrzesiński, słupecki, grodziski, m. Poznań, średzki i wolsztyński będzie to firma Agro-Efekt. To znani dotychczasowi dilerzy marki John Deere, którzy powiększą obszary swoich działalności.
John Deere 9RT 570

John Deere z nowymi ciągnikami klasy 9

Firma z logo skaczącego jelenia wprowadza na rynek zmodernizowane traktory o najwyższych mocach. Czerpią one wzornictwo i wiele rozwiązań z zaprezentowanych półtora roku temu ciągników klasy 8. Zmiany wizualne nie są tak zaawansowane...
– Aby zapewnić ciągłość realizacji zamówień po 31 października, od 1 sierpnia dealerzy Agro-Efekt i Agro-Sieć Maszyny będą aktywnie wspierać sprzedaż maszyn w terenie powyższych powiatów. Klienci mogą liczyć na stałe wsparcie naszych specjalistów – mówi Piotr Iżyniec z John Deere Polska. Wiadomo od dawana, że dla John Deere zachodzące zmiany to element strategii Diler Jutra 3.0, która jest odpowiedzią  na potrzeby współczesnego rolnictwa wspieranego przez najnowsze technologie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.
 
Firma Kuhn Maszyny Rolnicze będąca oddziałem handlowym francuskiego koncernu Kuhn SAS. od 1998 r. dostarcza maszyny marek Kuhn i Rauch do sieci autoryzowanych dilerów na terenie naszego kraju. - W ciągu roku wprowadzamy na polski rynek kilka tysięcy nowych maszyn z dziesięciu grup produktowych. Reprezentują one najwyższy poziom techniczny i technologiczny stosowany w rolnictwie. Począwszy od 1 listopada 2021 roku firma Kuhn będzie kontynuować obsługę serwisową oraz sprzedaż bezpośrednią maszyn Kuhn i Rauch w regionie Wielkopolski – wyjaśnia Artur Szymczak, Dyrektor Zarządzający Kuhn Maszyny Rolnicze.
Poleć
Udostępnij
Skomentuj