Argo Tractors w Polsce ma nowego dyrektora

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Tomasz Bujak | bujak@rpt.pl
25-04-2021,19:45 Aktualizacja: 25-04-2021,20:05
A A A

Argo Tractors, włoska grupa i m.in. producent ciągników McCormick oraz Landini, wytypowała Waldemara Zarembę na dyrektora polskiego oddziału Argo Tractors, czyli Argo Polska Sp. z o.o.

Nowa osoba ma znaczące kompetencje i bogate doświadczenie menedżerskie w świecie motoryzacji i mechanizacji rolnictwa. Waldemar Zaręba został powołany do kontynuowania procesu umacniania marek włoskiej grupy na rynku lokalnym, rynku, który w ostatnich latach systematycznie rośnie. - Polski rynek przechodzi głębokie zmiany, charakteryzujące się wzrostem wielkości gospodarstw rolnych oraz znacznym wzrostem zapotrzebowania na technologię, moc i usługi. Jako grupa w ostatnich latach zainwestowaliśmy już w ten rynek, poprzez sieć dealerów, którym od teraz będziemy udzielać jeszcze większego wsparcia dzięki umiejętnościom i doświadczeniu Waldemara Zaremby i jego współpracowników, którzy jak nigdy dotąd będą starali się odpowiadać na potrzeby lokalnych klientów - komentuje Simeone Morra, Dyrektor Korporacyjny Argo Tractors.

McCormick i Landini

Argo Tractors odpowiada na wymagania polskiego rynku, dzięki pełnej gamie ciągników McCormick i Landini oraz ich specyficznej charakterystyce mocy, przekładni i zastosowań. W szczególności gama ciągników McCormick o dużej mocy do 310 KM przeznaczonych do prac polowych, a także nowe ciągniki specjalistyczne Landini serii 2, REX4 i 4 do sadów, winnic, hodowli zwierząt i prac zielonkowych, stanowią produkty, które pozwolą na wzmocnienie obecności grupy na rynku lokalnym. - Jestem pod ogromnym wrażeniem gamy i jakości ciągników Landini i McCormick, ale także procesów produkcyjnych, które pokazują, że Argo Tractors jest nowoczesnym i konkurencyjnym producentem dostarczającym produkty i usługi dedykowane dla europejskiego rynku rolniczego. Przeniesienie tego dziedzictwa i pasji do Polski, zorganizowanie pokazów na polach, aby promować i pozwolić widzom docenić najwyższą jakość ciągników Landini i McCormick, będzie wyzwaniem, które podejmiemy i któremu z entuzjazmem sprostamy - - komentuje Waldemar Zaremba, Dyrektor Generalny Argo Polska


 

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Advertisement
Advertisement
Advertisement