500 nagród w 10 tygodni od Schaefflera

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: Krzysztof Płocki | krzysztof.plocki@rpt.pl
24-03-2021,9:10 Aktualizacja: 24-03-2021,9:06
A A A
Portal REPXPERT przeznaczony dla warsztatów samochodowych i maszyn rolniczych wystartował z drugim sezonem popularnej w ubiegłym roku akcji „NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ 2.0.”. Przez 10 tygodni uczestnicy mają okazję zgarnąć po 100 nagród w każdym etapie dwutygodniowym – razem do wygrania jest 500 nagród.
 
Dla zwycięskich uczestników zabawy, przygotowano ciekawe nagrody mające na celu skuteczną promocję ich serwisów samochodowych i maszyn rolniczych. Aby wygrać jedną ze 100 nagród danego dwutygodniowego etapu, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG na www.repxpert.pl. Łącznie podczas trwania akcji można otrzymać aż 5 różnych nagród! Co 2 tygodnia inna nagroda. Każdy etap dwutygodniowy to odrębny ranking. Uczestnicy akcji promocyjnej mają szansę na skompletowanie wyjątkowego zestawu nagród – do wygrania m.in. firmowa szlifierka kątowa (Milwaukee), podświetlany zewnętrzny kaseton LED, praktyczny odkurzacz przemysłowy. Fundatorem nagród jest Schaeffler, producent części takich takich marek jak: LuK, INA i FAG. 
 
Sprzęgło podwójne ciągnika

Wymiana sprzęgła w ciągniku

Tarcza sprzęgła to bardzo ważny element w układzie napędowym każdego ciągnika i jej uszkodzenie bądź po prostu zużycie uniemożliwia dalszą pracę. Jednak nie tylko ona odpowiada za prawidłowe przeniesienie napędu. Współczesne traktory...
 
- To druga edycja dobrze znanej Akcji z 2020 roku „NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ”. Poprzednia Akcja została bardzo dobrze odebrana przez właścicieli warsztatów i mechaników, dlatego zdecydowaliśmy się ją powtórzyć także w tym roku. Jednak tym razem po raz pierwszy uczestnicy Akcji nie zobaczą nagród, które „przegapili”, ale też nie poznają przyszłych nagród. Gramy tu i teraz! Uczestnicy będą musieli wykazać się żyłką hazardzisty! - mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska.
 
Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.niedajsieprzeoczyc.pl, portalu www.repxpert.pl oraz na profilu Facebook Schaeffler REPXPERT Polska. Akcja „NIE DAJ SIĘ PRZEOCZYĆ 2.0” trwa od 22. marca do 30. maja 2021 r. 
Poleć
Udostępnij
Skomentuj