Nadchodzące wydarzenia

Wschodnie Targi Rolnicze w Skołoszowie 2022

Data rozpoczęcia: 2022-05-28
Data zakończenia: 2022-05-29
Miejscowość: Skołoszów
Organizator: Sawa Expo
Województwo: podkarpackie
Ulica i numer: Przemyska 37

UWAGA! Mając na uwadze toczącą się w Ukrainie wojnę, Organizator jest zmuszony do przełożenia Wschodnich Targów Rolniczych.

Sawa Expo zaprasza 28-29 maja 2012 roku na Agro Targi Wschód, które odbędą się w Skołoszowie w gminie Radymno, powiat jarosławski (węzeł Przemyśl autostrady A4).

To kompleksowa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem, w południowo-wschodniej Polsce, tuż przy granicy z Ukrainą. Targi cieszą się dużym zainteresowaniem w sąsiednich krajach. Marka Agro Targów Wschód rozpoznawalna jest zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie. Teren Targów zlokalizowany jest bezpośrednio przy węźle autostrady A4 i drogi krajowej 77, położony w odległości zaledwie 20 km od największego polsko-ukraińskiego przejścia granicznego Korczowa-Krakowiec. To doskonałe miejsce do nawiązania kontaktów handlowych z kontrahentami ze wschodu. Agro Targi Wschód to także możliwość wymiany poglądów i doświadczeń. Wydarzenie skupia klientów z Europy środkowej i wschodniej, dając możliwość zaprezentowania swoich produktów szerokiemu gronu odbiorców, porównania ofert oraz oceny branży. Dzięki wsparciu najważniejszych krajowych instytucji z branży rolniczej, uczestnicy Targów będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania ze specjalistami oraz dyskusji na temat aktualnych trendów i zachodzących zmian. To również pokazy pracy maszyn i najnowsze technologie w rolnictwie.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie wschodnietargirolnicze.pl lub www.facebook.com

Książki warte polecenia:

STARE CIĄGNIKI na polskich polach w latach 1918-1969   Wiosenne odchwaszczanie zbóż – kompletny program   Zalecenia żywieniowe i wartość pokarmowa pasz dla drobiu