Nadchodzące wydarzenia

Pola Klasy S Kukurydza w Klimusinie 2022

Data rozpoczęcia: 2022-10-04
Data zakończenia: 2022-10-04
Miejscowość: Klimusin
Organizator: Syngenta Polska Sp. z o.o.
Województwo: lubelskie

Syngenta Polska Sp. z o.o. zaprasza do udziału w spotkaniach polowych poświęconych odmianom kukurydzy Syngenta. Początek  o godzinie 10:00.

W bieżącym sezonie zaplanowanych zostało 5 spotkań polowych:

  • 20 września – Rolniczy Zakład Doświadczalny IOR PIB, Winna Góra k. Miłosława, woj. wielkopolskie
  • 22 września – HZiNR Polanowice Sp. z o.o, Polanowice, woj. kujawsko-pomorskie
  • 27 września – Farma Redło Sp. z o.o., Redło k. Nowogardu, woj. zachodniopomorskie
  • 29 września – Gospodarstwo Rolne Kazimierz i Paweł Iwaszko, Chełchy k. Ełku, woj. warmińsko-mazurskie
  • 4 października – Gospodarstwo Rolne Marcin Suszek, Klimusin k. Piasków, woj. lubelskie

W tym roku Syngenta szczególną uwagę poświęci odmianom kukurydzy w typie dent wraz z nowościami na nadchodzący sezon. Zaprezentowana kolekcja z pewnością pozwoli na dobranie odmiany na każde, nawet najtrudniejsze warunki. Firma zaprezentuje także innowacyjny projekt MaxiMaize – specjalnie wyselekcjonowaną mieszaninę najlepszych odmian kukurydzy z programu hodowlanego Powercell. MaxiMaize jest obecny na rynku już drugi sezon i cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów.

Na pokazach nie zabraknie również informacji o tym, jak dopasować ochronę herbicydową kukurydzy do warunków pogodowych oraz o pierwszym w ofercie Syngenty biostymulatorze Quantis™, który skutecznie chroni uprawę przed stresem suszy. Dowiemy się także, dlaczego tak ważne jest właściwe zaprawianie nasion kukurydzy i poznamy strategię zaprawiania Syngenty, ujętą w programy Elevation i Elevation Plus. Osoby interesujące się rolnictwem cyfrowym będą mogły odwiedzić stanowisko poświęcone platformie CropWise. CropWise to nowoczesne narzędzie pozwalające na wygodne i efektywne zarządzanie gospodarstwem. We wszystkich lokalizacjach będzie można zapoznać się także z nowym systemem do napełniania opryskiwaczy, easyconnect.

Rejestracja oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.syngenta.pl

Jeśli interesujesz się tematami z branży rolniczej i chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami, dołącz do naszego FanPaga na Facebooku www.facebook.com/AgroPolskaPL

KSIĄŻKI WARTE POLECENIA:

Pakiet książek: Wiosenne odchwaszczanie zbóż+Odchwaszczanie rzepaku+kukurydzy+Jesienne odchwaszczanie zbóż   Krzem w nawożeniu roślin rolniczych   Co przed, a co po? – działanie następcze herbicydów   Dokrzewiaj, skracaj i modeluj łan - antywylegacze