Nadchodzące wydarzenia

Podkarpacki Bazarek w Boguchwale 2022

Data rozpoczęcia: 2022-04-09
Data zakończenia: 2022-04-09
Miejscowość: Boguchwale
Organizator: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale
Województwo: podkarpackie
Ulica i numer: Suszyckich 9

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza 9 kwietnia 2022 roku wszystkich sympatyków zdrowej oraz ekologicznej żywności pochodzącej bezpośrednio od najlepszych podkarpackich producentów na Podkarpacki Bazarek, który odbędzie się w Boguchwale.

Nie zbraknie również bogatej oferty wyrobów rękodzielników z naszego regionu obfitujących w wiele walentynkowych akcentów, a także kącików gastronomicznych przygotowanych przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Podkarpacki Bazarek to doskonała okazja do włączenia się w realizację koncepcji bezpośredniego kontaktu konsumenta z producentem.

Osoby do kontaktu:

  • Janusz Wanielista, tel. 723 977 453
  • Arkadiusz Mazur, tel. 723 977 427
  • Tomasz Salach, tel. 723 977 425

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.podrb.pl

KSIĄŻKI WARTE POLECENIA:

Sygnały indyków    Pakiet książek: Sygnały racic + Rozród   Pakiet książek: Sygnały kur nieśnych + Sygnały brojlerów   Zalecenia żywieniowe i wartość pokarmowa pasz dla drobiu

Pakiet książek: Wiosenne odchwaszczanie zbóż+Odchwaszczanie rzepaku+kukurydzy+Jesienne odchwaszczanie zbóż   Krzem w nawożeniu roślin rolniczych   Co przed, a co po? – działanie następcze herbicydów   Dokrzewiaj, skracaj i modeluj łan - antywylegacze