Nadchodzące wydarzenia

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Wpływ Wspólnej Polityki Rolnej na regionalne zróżnicowanie zmian w produkcji rolniczej w Polsce ” w Białej Podlaskiej 2017

Data rozpoczęcia: 2017-05-12
Data zakończenia: 2017-05-12
Miejscowość: Biała Podlaska
Organizator: Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – PIB w Puławach, Zakład Systemów i Ekonomiki Produkcji Roślinnej
Województwo: podlaskie

Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach, Zakład Systemów i Ekonomiki Produkcji Roślinnej oraz Wydział Nauk Ekonomicznych i Technicznych Katedra Ekonomii i Zarządzania Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej  zapraszają 12 maja 2017 roku na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Wpływ Wspólnej Polityki Rolnej na regionalne zróżnicowanie zmian w produkcji rolniczej w Polsce ”. Konferencja odbędzie się  w Białej Podlaskiej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja jest organizowana i finansowana w ramach zadania  2.1 Programu  Wieloletniego IUNG-PIB.  Organizatorzy zapewniają   wszystkim uczestnikom materiały konferencyjne oraz posiłek. Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu i noclegów.

Sekretariat Konferencji:

mgr Katarzyna Korneluk - Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej  Katedra Ekonomii i Zarządzania, ul. Sidorska 95/97, 21-500 Biała Podlaska, tel. /+ 48 83/ 344 99 05, tel./fax: /+ 48 83/ 342 65 31, e-mail:

Więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie www.iung.pulawy.pl

KOMUNIKAT