Nadchodzące wydarzenia

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Aktualne problemy w zdrowiu i produkcji bydła mlecznego i mięsnego” w Polanicy-Zdroju 2021

Data rozpoczęcia: 2021-06-24
Data zakończenia: 2021-06-25
Miejscowość: Polanica-Zdrój
Organizator: Katedra Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich UP we Wrocławiu, Dolnośląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna
Województwo: dolnośląskie
Ulica i numer: Parkowa 2

Katedra Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich UP we Wrocławiu, Dolnośląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna, PTNW Sekcja fizjologii i patologii przeżuwaczy oraz Teatr Zdrojowy w Polanicy-Zdroju zapraszają 24-25 czerwca 2021 roku na Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Aktualne problemy w zdrowiu i produkcji bydła mlecznego i mięsnego”, która odbędzie się w Polanicy-Zdroju.

[PROGRAM KONFERENCJI]

XXIII Konferencja popularno-naukowa w Polanicy Zdroju w roku 2021 poświęcona będzie aktualnym problemom w zdrowiu i produkcji bydła mlecznego oraz mięsnego. Do problemów tych możemy zaliczyć trudności w osiągnięciu wysokiej płodności stada, oczekiwanej wydajności mlecznej oraz przyrostów masy mięsnej. Choroby zakaźne stanowią dalej nierozwiązany problem. Tematy z poszczególnych obszarów przedstawią specjaliści z zagranicznych i krajowych ośrodków naukowych oraz lekarze praktycy.

Dodatkowych informacji udziela:

  • Katedra Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu pl. Grunwaldzki 49, 50-366 Wrocław; tel. 71 320 5120; e-mail:

Rejestracja oraz więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie www.specjalizacje-konferencja-polanica.pl

CZASOPISMO WARTE POLECENIA:

Hoduj z Głową Bydło