Nadchodzące wydarzenia

Konferencja pt. „Produkcja pasz białkowych w gospodarstwie” w Sielinku 2018

Data rozpoczęcia: 2018-03-13
Data zakończenia: 2018-03-13
Miejscowość: Sielinko
Organizator: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu, WODR w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Województwo: wielkopolskie
Ulica i numer: Parkowa 2

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Instytut Genetyki Roślin PAN w Poznaniu, Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa PIB w Puławach zapraszają 13 marca 2018 roku doradców rolniczych, rolników oraz osoby zainteresowane na konferencję pt. „Produkcja pasz białkowych w gospodarstwie”, realizowaną w ramach Uchwały Rady Ministrów z dnia 15 grudnia 2015 r. w sprawie ustanowienia Programu Wieloletniego pn.: „Zwiększenie wykorzystania krajowego białka paszowego dla produkcji wysokiej jakości produktów zwierzęcych w warunkach zrównoważonego rozwoju”.

[PROGRAM]

Konferencja odbędzie się w godz. od 10.00 do 14.00 w Sielinku k. Opalenicy, ul. Parkowa 2.

Podczas konferencji zostaną przedstawione zagadnienia z zakresu hodowli, rozwoju produkcji i rynku rodzimych odmian roślin strączkowych, wpływu technologii uprawy na wyniki produkcyjne i ekonomiczne uprawy łubinu, grochu i soi, a także łącznego stosowania łubinu i poekstrakcyjnej śruty rzepakowej w mieszankach dla trzody chlewnej.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać do 09.03.2018 r. na e-mail: , faks 61 820 19 71 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań.

Karta zgłoszenia oraz więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie www.wodr.poznan.pl